ua en ru

Росія пошкодила будівлю консульства Китаю під час обстрілу Одеси

Росія пошкодила будівлю консульства Китаю під час обстрілу Одеси Фото: Росія пошкодила будівлю консульства Китаю під час обстрілу Одеси (t.me/odeskaODA)

Під час нічного російського обстрілу Одеси була пошкоджена будівля генерального консульства Китайської Народної Республіки.

Про це розповів голова Одеської ОВА Олег Кіпер, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його Telegram-канал.

"Агресор навмисне б'є по портовій інфраструктурі - постраждали адміністративні та житлові будинки навколо, а також консульство Китайської Народної Республіки. Це говорить про те, що ворог не звертає ні на що уваги", - пише Кіпер.

Фото: Росія пошкодила будівлю консульства Китаю під час обстрілу Одеси (t.me/odeskaODA)

Реакція МЗС України

Внаслідок удару Росії, за попередніми даними, ніхто не постраждав.

"МЗС України перебуває в контакті із посольством КНР задля зʼясування заподіяної шкоди та надання необхідної допомоги. Будівля генерального консульства Китаю розташована в центрі Одеси та перебуває у власності КНР", - відзначив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

Нічний обстріл по території України

Вже третій день поспіль Російська Федерація атакує південь України. Цієї ночі ворог обстріляв Одесу й Миколаїв. Внаслідок ударів в містах були пошкоджені житлові будинки та інші будівлі, також виникли пожежі.

В Одесі відомо про 8 постраждалих, серед яких 3 працівників ДСНС. Тим часом в Миколаєві відомо про одного загиблого та 19 постраждалих.

Як повідомляли Повітряні сили, ворог атакував Україну 19 крилатими ракетами та такою ж кількістю "Шахедів", частину з них вдалося збити.

Більше про наслідки нічної атаки - читайте у матеріалі РБК-Україна.