Михайло Єжель

18.07.2018 - 12:03
Екс-міністр оборони Єжель отримав статус біженця у Білорусі
21.08.2017 - 02:28
Матіос назвав топ-5 справ про злочини у військовій сфері, які передали до суду
11.07.2017 - 12:05
Суд переніс засідання у справі екс-міністра оборони Єжеля на 18 серпня
11.07.2017 - 10:13
Екс-міністр оборони Єжель підозрюється в нанесенні державі понад 40 млн гривень збитків
03.07.2017 - 02:25
Солом'янський райсуд Києва 11 липня почне розгляд справи екс-міністра оборони Єжеля
20.12.2016 - 09:09
ГПУ направила до суду обвинувальний акт щодо екс-міністра оборони Єжеля
20.10.2016 - 12:36
ГПУ встановила для екс-міністра оборони Єжеля терміни ознайомлення з матеріалами справи
27.09.2016 - 06:09
ГПУ завершила досудове розслідування щодо екс-міністра оборони Єжеля
06.09.2016 - 04:26
Єжель відмовився з'явитися на допит в ГПУ
25.08.2016 - 11:46
ГПУ викликала на допит екс-міністра оборони Єжеля
22.08.2016 - 06:08
Суд дозволив ГПУ розслідувати справу екс-міністра оборони Єжеля
11.03.2016 - 01:17
ГПУ повідомила про підозру колишньому міністру оборони Єжелю
12.05.2015 - 10:49
Єжеля звільнено з посади посла в Білорусі
08.04.2015 - 10:03
Питання з відстороненням Єжеля з посади посла в Білорусі стоїть на місці, - нардеп
14.08.2014 - 03:59
Підозрюваний у підриві обороноздатності ВСУ екс-міністр оборони Єжель знаходиться в лікарні в Білорусі, - посольство
03.04.2013 - 04:48
Михайло Єжель призначений послом України в Білорусі
20.03.2012 - 09:37
РФ погодилася збільшити до 2 млн дол. в рік плату за використання українського полігону НВТКА, - джерело
25.02.2012 - 04:54
Уряд Азарова: Два роки кадрових перестановок
25.02.2012 - 11:05
Міноборони: Українська армія у 2006-2011 рр. отримала 7 млрд дол
09.02.2012 - 02:22
Янукович: Єжель найближчим часом приступить до роботи на новій посаді, пов’язаній з ЗСУ
02.02.2012 - 10:56
Єжель відбув в Брюссель для участі в засіданні міністрів оборони країн НАТО
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 из 10
Архів

М.Єжель народився 19 жовтня 1952 р. в с.Слобода-Ялтушківська Барського р-ну Вінницької обл.

З липня 1970 р. по серпень 1975 р. - курсант Чорноморського вищого військово-морського училища ім. П.С.Нахімова.

В 1975-1976 рр. - командир зенітно-ракетної батареї сторожового корабля.

Починаючи з жовтня 1976 р. протягом трьох років був командиром групи управління сторожового корабля, потім зайняв посаду помічника командира сторожового корабля, на якій перебував до серпня 1980 р.

У 1980-1985 рр. - командир сторожового корабля. 1985-1987 рр. - слухач командного факультету Військово-морської академії ім. А.Гречка.

У червні 1987 р. М.Єжель зайняв посаду начальника штабу бригади протичовнових кораблів, на якій перебував до жовтня 1991 р., після, до квітня 1993 р. - командир дивізії протичовнових кораблів.

У квітні 1993 р. був призначений заступником начальника управління Військово-морських сил (ВМС) Збройних сил України. Потім, протягом року був заступником командувача Військово-морських сил України з озброєння.

З серпня 1994 р. по червень 1996 р. - слухач Академії Збройних сил України.

У червні-жовтні 1996 р. - адмірал-інспектор ВМС.

В жовтні 1996 р. призначений на посаду заступника міністра оборони України, командувача ВМС, яку займав до червня 2001 р., коли став головнокомандувачем ВМС і перебував на посаді до квітня 2003 р. Потім до жовтня 2003 р. перебував в розпорядженні міністра оборони України.

З жовтня 2003 р. по червень 2004 р. - радник президента холдингової компанії «Київміськбуд».

У травні 2004 р. став заступником директора підприємства, керівником підприємства у м.Києві, державного підприємства «Дельта-лоцман», на цій посаді пропрацював до лютого 2006 р.

Протягом 2 років, з лютого 2006 р. по лютий 2008 р. тимчасово не працював.

З 4 лютого 2008 р. по 11 березня 2010 р. - головний інспектор Міністерства оборони України Головної інспекції Міністерства оборони України.

11 березня 2010 р. М.Єжель Верховною Радою України призначений на посаду міністра оборони України.