Вихідні на новорічні свята: скільки будемо відпочивати

Вівторок 12 листопада 2019 18:37
Вихідні на новорічні свята: скільки будемо відпочивати
Вихідні на Новий рік 2020 (колаж РБК-Україна)

Деякі вихідні, долучені до Нового року 2020, доведеться відпрацьовувати по суботах

Вихідні на Новий рік 2020 в Україні триватимуть з 25 грудня до 1 січня, за винятком декількох днів. Також, традиційно відпочивати будемо під час святкування Різдва за православною традицією. Про те, які дні стануть офіційно вихідними, а в які дні "відпочинок" доведеться відпрацьовувати, йдеться в календарі, затвердженому Кабінетом міністрів України.

Як відомо, Новий рік 1 січня 2020 року випадає на середу – саму середину робочого тижня. Але український уряд підготував нам приємний сюрприз. Кабінет міністрів України видав розпорядження № 7-р, в якому міститься рекомендація керівникам підприємств перенести робочі дні:

  • з понеділка, 30 грудня, – на суботу, 21 грудня;
  • з вівторка, 31 грудня, на суботу, 28 грудня.

Вихідні на новорічні свята: скільки будемо відпочивати

Новорічна іграшка (ілюстративне фото: pixabay.com)

25 грудня святкується католицьке Різдво – офіційний вихідний. Таким чином, згідно з документом, на Новий рік 2020 в Україні виходить чотири офіційних вихідних дні поспіль: з неділі, 29 грудня, у середу, 1 січня. І хоч ці довгі вихідні українцям доведеться відпрацьовувати по суботах, натомість дні відпрацювань будуть передсвятковими і тому – укороченими на 1 годину.

Також у проекті розпорядження про перенесення робочих днів у 2020 році уряд рекомендує перенести робочий день із понеділка, 6 січня, на суботу, 11 січня. Таким чином, якщо цей документ буде затверджений, то на Різдвяні свята українці отримають чотири вихідні дні поспіль – з суботи, 4 січня, по вівторок, 7 січня.

Вихідні на новорічні свята: скільки будемо відпочивати

Вихідні на Новий рік 2020 в Україні

Нагадаємо, що раніше астролог назвав щасливчиків, які розбагатіють в 2020 році.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся