ru ua

Укрзалізниця показала данцю, який мив вікно поїзда, як чистять вагони (фото)

Укрзалізниця показала данцю, який мив вікно поїзда, як чистять вагони (фото) Колаж РБК-Україна: працівники Укрзалізниці помили перед іноземцем вагон поїзда

Укрзалізниця відреагувала на резонансну історію, коли громадянин Данії Йоханнес Вамберг Андерсен шваброю помив вікно поїзда "Київ - Ізмаїл", і запросила іноземця до столичного депо, щоб на його очах провести чистку вагона.

Про це Андерсен розповів у своєму Facebook.

Також він зазначив, що в УЗ йому пообіцяли покращити комфорт в поїздах в цілому.

Подібна реакція Укрзалізниці послідувала після "вірусного" фото в мережах близько двох тижнів тому, як пасажир поїзда самостійно відмиває вікно вагона. Знімок швидко розійшовся в українському сегменті інтернету, і деякі інтерпретували ситуацію, нібито пасажирів змушують відмивати вагони. Втім, насправді Андерсен просто хотів показати своїм дітям красу української природи, але через бруд на вікнах в купе не було нічого видно.

Тепер іноземець розповів, що днями побував в залізничному депо Києва, куди його запросила адміністрація Укрзалізниці.

"Команда з чотирьох прибиральників мила залізничний вагон спеціальними швабрами. Мені пообіцяли, що Укрзалізниця поліпшить комфорт в цілому, а не тільки вимиє вікна", - написав Андерсен з Копенгагена.

Укрзалізниця показала данцю, який мив вікно поїзда, як чистять вагони (фото)

Працівники Укрзалізниці помили на очах у данця вагони в Київському депо (фото: Олександр Перцовський / facebook.com/johannes.w.andersen)

Також данець додав, що надав керівництву УЗ кілька власних ідей і рекомендацій з приводу поліпшення залізничних перевезень в Україні.

"Я хотів би продовжити діалог з УЗ, але все ще чекаю відповідей на свої питання", - йдеться в публікації.

Укрзалізниця показала данцю, який мив вікно поїзда, як чистять вагони (фото)

Данець Йоханнес Вамберг Андерсен шваброю відмив вікна вагона поїзда "Київ - Ізмаїл", і став зіркою мережі (фото: facebook.com/ol.vasilyev)