Україна - Словаччина: онлайн трансляція (рахунок 1:0)

Україна - Словаччина: онлайн трансляція (рахунок 1:0) Фото: Україна - Словаччина (ffu.ua/Евгений Кравс)

РБК-Україна проведе трансляцію другого поєдинку Ліги націй

Україна - Словаччина. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 16:00, дивитися поєдинок можна на телеканалах "Україна" і "Футбол 1". Збірна України проведе свій другий матч у дебютному розіграші Ліги націй проти команди Словаччини. Букмекери віддають перевагу підопічним Андрія Шевченка.

9 вересня 16:00
Львів, стадіон "Арена Львів"

Матч завершився 1:0

80 хв. ГоооооЛ! Ярмоленко забиває!!

74 хв. Ондрей Дуда отримав жовту картку за грубий підкат в ноги Яремчуку в центрі поля.

70 хв. Ще одна заміна у словаків: Руснак вийшов замість Вайсса.

65 хв. Заміна у Словаччині. Пішов Адам Німець. Вийшов на поле Ондрей Дуда.

64 хв. Коноплянка отримав жовту картку за грубий фол.

56 хв. Тривалий час контролюють м'яч футболісти збірної Словаччини, але без атак

45 хв. Розпочався другий тайм! Тепер м'яч у гру ввели футболісти збірної України.

45 хв. Перерва! 0:0 у першому таймі матчу.

34 хв. Який момент!!! Малиновський зі штрафного потужно пробив над поперечиною!!

26 хв. трохи Заспокоїлася гра. М'яч в основному знаходиться поблизу від центру поля.

16 хв. Губочан грубо зіграв у боротьбі проти спрямувалася в прорив Караваєва і отримав жовту.

5 хв. Перший удар у поєдинку. Коноплянка спробував на виконання пробити, але відправив м'яч повз дальній кут воріт.

1 хв. Матч стартував! М'яч в гру від центру поля ввели футболісти збірної Словаччини.

Стартові склади:

Україна: 12. Пятов, 2. Матвієнко, 5. Бурда, 20. Ракицький, 22. Караваєв, 6. Степаненко, 8. Малиновський, 10 Коноплянка, 11. Марлос, 7. Ярмоленко, 18. Яремчук

Запасні: 1. Бойко, 23.Лунін, 3. Кравець, 4. Кривцов, 13 Цуріков, 21 Данченко, 14 Буяльський, 15 Циганков, 16 Сидорчук, 17 Зінченко, 19 Макаренка, 9. Селезньов

Словаччина: 23 Дубравка, 15 Губочан, 3. Шкртел, 14 Шкриньяр 4. добре, 19 Куцка, 22 Лоботка, 20. Мак, 7. Вайсс, 17 Гамшик, 11. Німець

Запасні: 1. Козачик, 12 Шулло, 2. Вальент, 5. Дьембер 6. Грегуш, 8. Дуда, 9 Пачинда, 10 Руснак, 13 Грошовськи, 16 Мазань, 18. Сабо, 21 Дюріш

- До матчу все готово.

- Стадіон готовий зустрічати комнади.

- В день зустрічі футболісти збірної України прогулялися по Львову. Зокрема, вулицями міста пройшлися півзахисник "Шахтаря" Тарас Степаненко і тренер з фізпідготовки Іван Баштовий.

- У зв'язку з раннім початком зустрічі традиційний матч мітинг відбувся напередодні на "Арені Львів". На ньому було представлено форму команд: Україна зіграє у своїй основній, жовтій формі, а словаки вийдуть на гру в біло-синій екіпіровці.

Збірні України і Словаччини, а також Чехії, з якою "жовто-сині" грали днями раніше, виступають у групі 1 Ліги Ст. Всі три команди не змогли пробитися на ЧС-2018. Тому команди могли потренувати тактику в товариських матчах. В одному зі спарингів команда Андрія Шевченка обіграла як раз словаків (2:1).

В поточному році українська команда взяла верх над командами Японии (2:1) і Албании (4:1), зіграла внічию з Саудівською Аравією (1:1) і Марокко (0:0). Команда Словаччини в рамках товариського матчу розгромила команду Данії з рахунком 3:0. Загалом словаки програли лише один з шести попередніх спарингів при чотирьох перемоги.

В новому рейтингу ФІФА підопічні Андрія Шевченка на даний момент займають 35 позицію, а команда Яна Козака - 26.

Раніше українська і словацька збірні провели один з одним шість зустрічей: два рази успіх святкувала наша команда (3:2 у 2009 у кіпрському Лімассолі і 2:1 в 2017 у Львові), тричі була зафіксована нічия (1:1 в 2002 в Трнаві, 1:1 у 2004 в Києві і 0:0 в 2015 в Жиліні), а ще один раз удача посміхнулася супернику "жовто-синіх" (1:0 в 2014 в Києві).

Підопічні Андрія Шевченка приймуть команду Словаччини при порожніх трибунах "Арени Львів". Незважаючи на вердикт УЄФА, без підтримки наші у Львові не залишаться. На площі перед ареною в день поєдинку буде працювати безкоштовна фан-зона.