ua ru

Наймодніше взуття 2023: як носити тренд, що знову повернувся

Наймодніше взуття 2023: як носити тренд, що знову повернувся Яке взуття буде в моді 2023 (колаж Styler)

Повернення одного з найпопулярніших видів взуття в сезоні весна-літо 2023 вкотре доводить циклічність моди. Мова йде про зручні, практичні, легкі і такі жіночні балетки.

Як їх носити і з чим поєднувати, розповіла в Instagram стилістка Яна Платонова.

Які балетки - справжні хіти сезону

"Балетки - наймодніше взуття сезону. Тендітні й трохи інфантильні балетки рішуче перестрибнули зі списків антитрендів на перші місця серед наймодніших речей останніх сезонів", - зазначила стилістка.

За її словами, балетки, низькі кеди, занижена посадка, довжина максі - ознаменували собою зміну модного циклу. Тож, якщо ви слідкуєте за модою, саме зараз варто тренувати око і починати експерименти.

Обирайте двоколірні варіанти балеток, стилізовані під туфлі "Мері-Джейн" з ремінцями, з гострими і квадратними носами, грайливими бантиками чи пряжками.

Дивіться на фото нижче виграшні образи з балетками

Наймодніше взуття 2023: як носити тренд, що знову повернувсяНаймодніше взуття 2023: як носити тренд, що знову повернувсяНаймодніше взуття 2023: як носити тренд, що знову повернувсяНаймодніше взуття 2023: як носити тренд, що знову повернувсяНаймодніше взуття 2023: як носити тренд, що знову повернувсяНаймодніше взуття 2023: як носити тренд, що знову повернувсяНаймодніше взуття 2023: як носити тренд, що знову повернувсяНаймодніше взуття 2023: як носити тренд, що знову повернувсяНаймодніше взуття 2023: як носити тренд, що знову повернувся

Всі фото: instagram.com/styleguide.ua