ua en ru

"Москва горітиме". У мережі написали про злам Telegram Собяніна

00:44 22.06.2026 Пн
2 хв
Що було в публікаціях каналу Собяніна?
"Москва горітиме". У мережі написали про злам Telegram Собяніна Фото: Сергій Собянін (російські ЗМІ)

У неділю ввечері, 21 червня, було зламано особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна. Після злому в ньому масово з’явилися повідомлення про те, що столиця РФ горітиме.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на російські Telegram-канали.

Інцидент стався приблизно після 22:00. Тоді стрічку каналу заполонили десятки однакових повідомлень, у яких, зокрема, було написано: "Москва горітиме", "Слава Україні", і навіть було розміщено збір коштів на потреби української армії.

Пізніше публікації зникли, і на даний момент, як пишуть ЗМІ, канал відновили. Примітно, що злом стався в день народження Собяніна - у неділю йому виповнилося 68 років.

Також важливо зазначити, що було зламано саме другий Telegram-канал мера, який називається "Сергій Собянін. Особистий блог". Цей паблік не є фейковим, а офіційним, що підтверджує активне посилання на сайті sobyabin.ru. У цьому каналі, як правило, публікуються виключно анонси матеріалів із сайту.

Основний міський канал мера ("Мер Москви. Сергій Собянін"), який публікує оперативні міські новини, не постраждав.

Або читайте нас там, де вам зручно!
Більше по темі: