Опозиція вимагає вигнати з Ради Повалій, Герегу та ще 9 регіоналів

Вівторок 05 березня 2013 13:19

Народний депутат від "Батьківщини" Микола Княжицький просить спікера парламенту Володимира Рибака та голову регламентного комітету Володимира Макеєнка подати до суду подання про позбавлення повноважень народних депутатів 11 регіоналів.

Причиною для цього Княжицький називає поєднання цими депутатами роботи у Верховній Раді з веденням приватного бізнесу. "У нас же немає вибіркового правосуддя! Та й ці депутати не просто десь там адвокатське посвідчення забули, а конкретно і офіційно бізнесом займаються", - наголосив Княжицький у своєму блозі на "Українській правді". "Доступ до даних Єдиного державного реєстру (ЄДР) відкритий на сайті. Як видно з даних ЄДР, серед депутатів, які входять до складу фракції ПР, є цілий ряд діючих приватних підприємців. Станом на 05.03.13 ЄДР засвідчує факти, що діючими приватними підприємцями є такі народні депутати (або принаймні особи, які мають такі самі ПІБ, як і депутати)", - написав він. Депутатами-сумісниками, за словами Княжицького, є: Біловол Олександр Миколайович, який навіть не перебуває в процесі припинення діяльності. Бондар Віктор Васильович перебуває в стані припинення підприємницької діяльності Герега Олександр Володимирович - в стані припинення підприємницької діяльності Горохов Сергій Олександрович - в стані припинення підприємницької діяльності Грушевський Віталій Анатолійович - в стані припинення підприємницької діяльності Ничипоренко Валентин Миколайович - в стані припинення підприємницької діяльності Повалій Таїсія Миколаївна - в стані припинення підприємницької діяльності Риженков Олександр Миколайович - в стані припинення підприємницької діяльності Семенюк Артем Олексійович - в стані припинення підприємницької діяльності Шаблатович Олег Миколайович - в стані припинення підприємницької діяльності Шаповалов Юрій Анатолійович - в стані припинення підприємницької діяльності Як відомо, ПР ініціювала процес позбавлення мандата народного депутата і захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся