Макеєнко вважає легітимним ранкове засідання регламентного комітету

Понеділок 04 березня 2013 13:40

Голова регламентного комітету Верховної Ради Володимир Макеєнко вважає легітимним ранкове засідання регламентного комітету, на якому не було переголосовано рішення від 27 лютого про звернення до ВАСУ щодо позбавлення депутатських повноважень народного депутата Сергія Власенка. Про це заявив Макеєнко заявив сьогодні на засіданні, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я поставив сьогодні на розгляд питання про перегляд рішення комітету від 27 лютого, щоб подивитися на результат. Не просто проходив комітет, комітет не підтримав своє рішення по даній пропозиції - голосування не відбулося, оскільки від опозиції були присутні 6 осіб, але 6 народних депутатів не взяли участь у голосуванні, тобто залишилося попереднє рішення", - сказав Макеєнко.

Він нагадав, що відповідно до статті 144 закону України про комітети ВР, комітет може переглянути своє ж рішення, якщо за це проголосує більшість із затвердженого ВР складу комітету. "Більшість перебуває у фракції Партії регіонів плюс один голос комуністів. При будь-якому розкладі це більшість! Ця міна була закладена 25 грудень 2012 р., за яку проголосували 339 депутатів. Якщо необхідно, ми готові розібратися ще раз", - сказав Макеєнко.

Він нагадав, що у голови парламенту є лист, який підтверджує, що досі Власенко числиться в реєстрі адвокатів України в якості адвоката.

Читайте також: "Батьківщина" закликає Рибака відкликати звернення до ВАСУ про позбавлення Власенко депутатських повноважень

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся