Володимир Лановий

Народився 17 червня 1952 р. в Києві. У 1973 р. закінчив Київський інститут народного господарства. Після служби в армії перейшов працювати старшим інженером, а потім - начальником лабораторії до НВО «Кристал», звідки перейшов на роботу до Академії наук УРСР.

1991-1994 рр. - президент Центру ринкових реформ. 1991-1992 рр. - міністр з питань власності та підприємництва. 1992 р. - віце-прем'єр-міністр України. В 1994 р. обраний народним депутатом. 1996-2000 рр. - радник Президента України, член комісії з аграрної і земельної реформ при Президентові України, член вищої економічної ради при Президентові України. 1997-1998 рр. - голова Фонду держмайна. 2000-2002 рр. - представник Президента в Кабінеті міністрів.

З 17 березня 2005 р. по 16 травня 2006 р. - постпред Президента в Кабміні, радник Президента. З 26 березня 2006 р. по 8 червня 2007 р. - народний депутат. З 25 травня 2008 р. - депутат Київради.

On Top