Катерина Ващук

27.03.2015 - 06:52
Посол Канади в Україні Роман Ващук: "При введенні останніх санкцій проти Росії ми намагалися наздогнати ЄС та США"
24.02.2015 - 11:28
Канада та Ізраїль нададуть допомогу 30 тис. фермерських господарств в Україні
05.02.2015 - 12:17
Ігор Суркіс підтримує Коломойського в ролі президента ФФУ
04.02.2015 - 05:40
ФФУ не отримувала від Коломойського заявку на участь у виборах президента організації
02.02.2015 - 03:19
Канада планує надати Україні медаптечки, тепловізори та прилади для кібербезпеки
29.01.2015 - 10:08
Маркіян Лубківський відмовився від боротьби за крісло президента ФФУ
23.01.2015 - 04:51
Виконком ФФУ прийняв відставку президента Анатолія Конькова
20.01.2015 - 10:05
Колишній захисник "Динамо" Владислав Ващук має намір стати президентом ФФУ
12.12.2014 - 11:45
Посол Канади спростував інформацію про пропозицію постачання винищувачів F-18 в Україну
31.10.2014 - 04:11
Канада до кінця року може надати допомогу для підтримки українських сил безпеки
31.10.2014 - 03:21
В Україну прибудуть канадські лікарі для проведення операцій військовим, які постраждали в зоні АТО
29.09.2014 - 01:00
В Україну прибув новий посол Канади
27.03.2014 - 02:15
Влада Криму заборонила в'їзд на територію півострова 320 українським чиновникам
21.02.2014 - 05:25
Кошулинський оголосив про вихід з фракції Партії регіонів ще 11 нардепів
20.02.2014 - 03:01
У Раді вже зібралося майже 200 нардепів, є регіонали, - нардеп Міщенко
27.01.2014 - 02:49
За відставку Кабміну підписалися п'ять нардепів від Партії регіонів, - нардеп Доній
21.11.2013 - 02:09
Дети написали письма Ващуку в больницу
21.11.2013 - 11:01
Стали відомі подробиці ДТП за Владиславом Ващуком
20.11.2013 - 12:42
Владислав Ващук госпіталізований після ДТП
18.11.2013 - 09:02
Телеведущая Соломия Витвицкая вышла замуж
25.10.2013 - 08:12
Профільний комітет ВР одноголосно підтримав законопроект, що позбавляє Кличка можливості брати участь у президентських виборах
1 2
1 из 2
Архів

Народилася 20 січня 1947 року в с. Вербень Млинівського району Рівненської області. У 1974 р. заочно закінчила Луцький педагогічний інститут за спеціальністю вчитель історії. У 2001 р. заочно закінчила Львівський державний аграрний університет за спеціальністю економіст (кваліфікація - "аудит в сільському господарстві".

1965-1968 рр. - другий секретар Горохівського райкому комсомолу Волинської області.

1968-1975 рр. - відповідальний секретар Горохівської районної організації товариства "Знання".

1975-1977 рр. - завідуюча кабінетом політичної освіти Горохівського райкому Компартії України.

1977-1979 рр. - секретар парткому, заступник голови колгоспу ім. Леніна Горохівського району.

1979-1990 рр. - голова колгоспу ім. 25-го з'їзду КПРС Горохівського району.

1990-1994 рр. - голова агрофірми "Колос" Горохівського району.

1994-1998 рр. - народний депутат України Верховної ради України ІІ скликання. Член комітету у закордонних справах і зв'язках з СНД. Член фракції АПУ.

1998-2002 рр. - народний депутат України Верховної ради України ІІІ скликання. Заступник голови комітету з питань аграрної політики та земельних відносин. З 2000 р. - голова комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

2002-2006 рр. - народний депутат України Верховної ради України ІV скликання. Голова підкомітету з питань фіскального регулювання окремих галузей економіки, вільних економічних зон та інвестиційних режимів комітету з питань фінансів і банківської діяльності.

З 2007 р. - народний депутат України Верховної ради України VІ скликання. Обрана секретарем комітету з питань податкової та митної політики.

З травня 2006 р. - заступник голови Народної партії.

Голова спілки "Громадянський парламент жінок України".