ua en ru

Канада та Ізраїль нададуть допомогу 30 тис. фермерських господарств в Україні

Канада та Ізраїль підписали меморандум про співпрацю, який, зокрема, включає надання допомоги 30 тис. фермерських господарств в Україні. Про це повідомив посол Канади в Україні Роман Ващук після підписання меморандуму між Асоціацією економічного розвитку Канади та агентством розвитку міжнародного співробітництва Ізраїлю, передає кореспондент РБК-Україна.

"Тисяча господарств вже в цьому році будуть включені в цей проект, а 30 тисяч господарств і господарів будуть в кінці охоплені цим проектом. Мова йде про важливу ініціативу для всієї степової України і її сільського господарства. Це допомога не латифундистам, а одиноким чоловікам, жінкам, сім'ям - розвивати свої господарства і повністю користуватися ринковими відносинами в Україні та за кордоном. Для цього Канада та Ізраїль, які мають успішні агропромислові комплекси, що об'єднують свої знання та зусилля", - заявив Ващук.

За його словами, український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва буде впроваджуватися в чотирьох областях - Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській. Бюджет проекту складе 19,3 млн канадських дол.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що інвестори готові вкласти близько 2,5 млрд євро в АПК України впродовж 3 років.