В Україну прибув новий посол Канади

В Україну прибув новий посол Канади Роман Ващук,

В Україну прибув новий посол Канади в Україні Роман Ващук, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми займаємо дуже активну позицію в підтримці України і морально, і матеріально. Це є і політичний, і стратегічний пріоритет нашого прем'єр-міністра і міністра закордонних справ. Я не буду входити в деталі, мені треба кілька днів, щоб зорієнтуватися в ситуації. Безумовно, що я буду продовжувати діяльність свого попередника і буду ширше спілкуватися українськими журналістами і громадськістю, щоб краще познайомити їх з тим, що вже робиться і що ми робитимемо в майбутньому", - заявив Ващук.

Він також додав, що буде відновлено переговори між Україною та Канадою про зону вільної торгівлі.

"Наскільки я орієнтуюся, після візиту Президента (Президента України Петра Порошенка до Канади) було домовлено про інтенсифікацію чи відновлення переговорів. Знову ж таки за ці дві години, які передували цій прес-конференції, я ще не встиг вивчити всі деталі", - додав посол.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко під час свого виступу в Палаті громад та Сенату парламенту Канади 17 вересня 2014 р. заявив, що сподівається на швидке підписання угоди про зону вільної торгівлі з Канадою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся