ua en ru

Продайте авто: Зеленський розповів меру Сміли, як погасити борги міста

Продайте авто: Зеленський розповів меру Сміли, як погасити борги міста Фото: Володимир Зеленський (РБК-Україна)

Володимир Зеленський не зміг слухати, як чиновники перекладають один на одного відповідальність

Володимир Зеленський запропонував в. о голови Сміли оригінальне рішення, як погасити борги міста за опалення. Президент України порадив йому продати свій автомобіль. Про це голова держави сказав під час наради з віце-прем'єром Геннадієм Зубко, в. о. мера Сміли Віктором Федоренко і відстороненим мером Олексієм Цибко. Про це повідомляє видання "ПроЧерк".

Зеленському на нараді повідомили, що населення платить за опалення, однак у міста все одно є заборгованість. Міська влада взяла на себе борги підприємства "Смілаенергоінвест" і не можуть впоратися з оплатою. Це і є причина проблеми з теплом.

Продайте авто: Зеленський розповів меру Сміли, як погасити борги міста

Фото: Зеленський на нараді (procherk.info)

У ході наради Федоренко і Цибко почали перекладати провину за заборгованість один на одного. Зеленський запитав у Федоренко, яка в нього машина, той відповів йому, що "Тойота". Тоді президент порадив йому продати автомобіль, щоб розрахуватися з боргами міста.

Наприкінці наради Зеленський резюмував, що ніхто не зірве опалювальний сезон у Смілі.

Як раніше повідомлялося, Володимир Зеленський у Черкасах відмовився прийняти в подарунок свою мініатюрну копію - гіпсовий бюст - від журналістів каналу 1+1. Президент України сказав, що він бачив цей "шедевр" в інтернеті. Але зізнався, гіпсовий сувенір йому не подобається.

Раніше ми писали про те, що Філарет звернувся до Зеленського за терміновою допомогою. За словами Філарета, очолювана Єпіфанієм ПЦУ ущемляє права віруючих Української православної церкви Київського патріархату.