ua en ru

У monobank з'являться власні банкомати: вже є перше фото

У monobank з'являться власні банкомати: вже є перше фото У Монобанку з'являться власні банкомати (Колаж РБК-Україна)

Монобанк анонсував запуск нововведення для своїх клієнтів. Найближчим часом клієнти першого банку в Україні без відділень зможуть скористатися банкоматами Моно.

Про це розповів співзасновник Монобанку Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі.

Як повідомив Гороховський, банкомати для користувачів будуть максимально простими та зручними.

"До нас приїхав на тести перший банкомат - банкомат моно. Будемо робити з нього красиву, просту і зручну машину", - повідомив Гороховський.

Де будуть встановлені перші банкомати Монобанку - поки не повідомляється. Ідею про появу банкоматів Монобанку підтримали багато користувачів.

Варто відзначити, що раніше в Україні банкоматів Монобанку не було. Клієнти могли знімати кошти зі своїх карток за допомогою банкоматів інших банкоматів, у відділеннях банку "Універсальний" або використовувати спеціальні зони самообслуговування.

У monobank з'являться власні банкомати: вже є перше фото

У Монобанку з'являться власні банкомати

Нещодавно у Монобанку оновилися умови обслуговування і тарифи для клієнтів. Зміни торкнулися банківських карток для дітей, зарахування коштів у гривні з валютних операцій.

Також у банку повідомили, що випуск і перевипуск пластикових валютних карт тепер стане безкоштовним, а клієнтам потрібно буде оплатити тільки послуги Нової пошти за доставку.