ua ru

У Львові мати намагалася напоїти алкоголем шестирічну доньку

У Львові мати намагалася напоїти алкоголем шестирічну доньку Горе-матір намагалася напоїти алкоголем дитину (Колаж РБК-Україна)

П'яна жінка намагалася вдарити поліцейського при затриманні

У Львові, на одному з дитячих майданчиків, мати спробувала напоїти алкоголем свою шестирічну дочку. Деталі інциденту розповіли в прес-службі Національної поліції у Львівській області на сторінці в Facebook.

Нетверезу жінку з пляшками алкоголю та шестирічною дівчинкою помітили мешканці Сихівського району, на проспекті Червоної Калини. Небайдужі очевидці сумної картини подзвонили в поліцію і повідомили, що нетвереза мама на дитячому майданчику протягом двох годин розпиває алкогольні напої і примушує до цього дитину.

У Львові мати намагалася напоїти алкоголем шестирічну доньку

У Львові жінка споювала маленьку доньку (Фото: Патрульна поліція Львівської області)

На місце події прибули патрульні поліцейські, які виявили 39-річну жінку з двома пляшками алкоголю і дівчинкою років 5-6. В присутності поліції жінка почала вести себе агресивно і навіть спробувала вдарити патрульного. Її затримали і відправили до поліцейського відділку.

На дитячому майданчику були виявлені дві пляшки з-під алкоголю. Одна була вже порожня, а друга надпита. Як розповіли очевидці, жінка на цьому майданчику з'являлася неодноразово і регулярно намагалася напоїти алкоголем свою дочку. Дитина підтвердила ці слова.

У Львові мати намагалася напоїти алкоголем шестирічну доньку

Горі-мати намагалася напоїти алкоголем дитину (Фото: Патрульна поліція Львівської області)

Дівчинку сусіди напоїли гарячим чаєм і переодягнули в сухий одяг, а патрульні зв'язалися з батьком дитини і подзвонили в центр безкоштовної правової допомоги. Також підключили працівників ювенальної превенції.

На горе-матір склали протокол затримання і винесли постанову по 1 ч. ст. 178 (Розпивання алкоголю у заборонених місцях).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі 8-річного хлопчика вдома тримали на ланцюгу з зав'язаними очима.

А також розповідали про те, що в Запоріжжі горе-батьки покинули своїх дітей, і про них дбав бездомний.