В купальнику на пляжі: у мережі з'явилися невідомі раніше фото Олени Зеленської

В купальнику на пляжі: у мережі з'явилися невідомі раніше фото Олени Зеленської
Олена Зеленська (фото: instagram.com/olenazelenska_official)

Олена Зеленська не дуже любить привертати до себе увагу

Олена Зеленська, ставши першою леді України, завела сторінку в Instagram, на якій публікує знімки зі спільних офіційних поїздок з чоловіком Володимиром Зеленським, розповідає про благодійні проекти і зрідка виставляє сімейні портрети.

Але Олена Зеленська, будучи дружиною відомого шоумена, і раніше вела досить активне життя в соціальних мережах. Як відомо, 41-річна дружина Володимира Зеленського не дуже любить публічність, тому раніше її знімки не привертали такої уваги.

Фото зі старого Instagram Олени Зеленської

Нещодавно в мережі з'явилися фото сім'ї Зеленських, які були у старому Instagram тоді ще дружини головного українського гумориста.

Перша леді продовжує брати участь в житті "Кварталу 95", але як і раніше воліє залишатися поза сценою, виступаючи в ролі автора сценарію.

Фото зі старого Instagram Олени Зеленської

Для довідки: Олена і Володимир Зеленський - однолітки, вони познайомилися ще в школі, коли вчилися в паралельних класах. А весілля пара зіграла в 2003 році, у 2004-му у них народилася дочка Олександра, а в 2013-му син Кирило.

Фото зі старого Instagram Олени Зеленської

Тепер же Олену Зеленську називають найкрасивішою українською першої леді. Її стиль і вміння себе подати порівнюють навіть з Меланією Трамп, яка до 2019 року була поза конкуренцією серед перших леді світу. При цьому Меланія дуже часто програє дружині президента України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся