Шахтар - Ліон: онлайн трансляція (рахунок 1:1)

Шахтар - Ліон: онлайн трансляція (рахунок 1:1) Фото: "Шахтар" - "Ліон" (shakhtar.com)

РБК-Україна проведе трансляцію заключного поєдинку групи F Ліги чемпіонів

Шахтар - Ліон. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 22:00, а дивитися гру можна на телеканалі "Футбол 2". "Шахтар" прийме "Ліон" в рамках 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів. Матч був перенесений до Києва з Харкова через введення воєнного стану. Букмекери віддають "гірникам" незначну перевагу.

12 грудня 22:00
Київ, НСК "Олімпійський"

Матч завершено 1:1

90+4 хв. Звучить фінальний свисток. Нічия. Це означає, що "гірники" навесні зіграють в Лізі Європи.

90 хв. "Ліон" зараз всією командою в обороні. 4 хвилини ще зіграю команди.

88 хв. Тепер "Ліон" змінює гравців: Дюбуа виходить - Набіл Фекір йде.

88 хв. Болбат отримав жовту картку за грубий підкат в ноги Тете на чужій половині поля.

87 хв. І ще одна заміна у "гірників": Марлос йде, Болбат замість нього.

84 хв. Робить заміну Фонсека: з поля пішов Коваленко, вийшов Кайоде.

82 хв. Ісмаїлі не забиває! Ну як так?! Потрібна ж перемога!!! Бразилець отримав м'яч в штрафній суперника після передачі від Марлоса, але не зміг переграти голкіпера.

80 хв. Ще одна заміна у французів: Депа був замінений на Дембеле.

74 хв. 38 916 уболівальників присутні на матчі.

72 хв. Заміна у "Ліона": пішов з поля Траоре, вийшов на поле Н'Домбеле.

69 хв. Фекір заробляє гірчичник. У запалі боротьби він, навіть не дивлячись на м'яч, відмахнувся від Тайсона, який намагався втекти в контратаку.

68 хв. Депа пробив з дальньої дистанції. Пятов не втримав слизький м'яч в руках і викотився з ним за лицьову.

65 хв. Фекір зрівнює рахунок! Зазначимо, що на даний момент "Ліон" не програє протягом восьми матчів у Лізі чемпіонів.

56 хв. Депа навішує з кутового на дальню штангу. Марсело виграє верх і б'є головою - м'яч летить поруч зі штангою.

60 хв. У другому таймі поки без атаки "гірники".

54 хв. Фекір забиває, але гол не буде зарахований. Француз приймав м'яч в офсайді.

48 хв. Мораес спробував самостійно прорватися в чужу штрафну, але нанести удар по воротах так і не зумів.

46 хв. Другий тайм почався. У перерві замість Хочолави вийшов Бутко. Матвієнко змістився в центр захисту, а Богдан зайняв місце на правому фланзі.

- Статистика першої половини гри, поки у нас перерва в матчі.

45+2 хв. Завершився перший тайм.

38 хв. Депай зміщується з флангу в центр і б'є в дальній кут. Поруч зі штангою летить м'яч.

31 хв. Траоре прорвався вперед по центру і пробивав по воротах - м'яч пройшов над поперечиною.

28 хв. Траоре ставить корпус в чужій штрафній і скидає м'яч під удар Тете, але той вкрай неточно б'є по воротах.

26 хв. Ще момент у "гірників"! Захисники зуміли заблокувати набігаючого Марлоса.

22 хв. ГОООЛ! Мораес забиває точно в дальній кут!!

18 хв. Пятов!!! Рятує ворота після виходу один на один і удару Траоре!

15 хв. Команди жваво розпочали матч, але в останні хвилини гра трохи заспокоїлася. М'яч під своїм контролем тримають французи.

10 хв. Поки "Шахтар" з оборони намагається перейти в атаку.

8 хв. Марсал отримує попередження за фол проти Мораеса в центрі поля.

4 хв. Тете перехопив м'яч на правому фланзі і організував контратаку, Набіл Фекір знову пробивав - Пятов забрав.

2 хв. Набіл Фекір пробивав поки Пятов далеко вийшов з воріт, але голкіпер "Шахтаря" зловив м'яч після дальнього удару француза.

1 хв. Матч почався. "Ліон" почав з центру. Поїхали!

- Суперники розминаються, а сніг валить!

- "Гірники" вже прибули на стадіон.

- Засніжений НСК "Олімпійський" в очікуванні.

Фото twitter.com/FCShakhtar

- Стартові склади:

"Шахтар": Пятов - Матвієнко, Хочолава, Кривцов, Ісмаїлі - Марлос, Степаненко, Майкон, Коваленко, Тайсон (к) - Мораєс

"Ліон": Лопеш - Тете, Марсело, Денайєр, Менді - Тусар, Марсал - Фекір (к), Траоре, Ауар - Депай

На кону поєдинку "Шахтар" - "Ліон" буде стояти вихід в 1/8 фіналу. Французький клуб, що йде без поразок, посідає друге місце в групі F Ліги чемпіонів з сімома очками, а у "гірників" поки на два менше. Третя позиція у "Хоффенхайма", а "Манчестер Сіті" вже гарантував собі вихід в плей-офф.

"Ліон" приєднається до манкуніанців, якщо не програє. А якщо ж французи отримають перемогу, а "Сіті" вдома поступиться "Хоффенхайма", то клуб займе перше місце. Очевидно, що "Шахтар" вийде в плей-офф лише в разі перемоги. Третє місце або нічия гарантує "гірниками" потрапляння в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Перша зустріч української та французької команди в другому турі групового раунду ЛЧ завершилася внічию 2:2. Донеччани також поділили очки в домашньому матчі з "Гоффенхаймом". Далі були дві поразки від "Манчестер Сіті" - 0:3 в Харкові і 0:6 в Манчестері. У п'ятому турі гол Тайсона в доданий час приніс "Шахтареві" гостьову перемогу над "Гоффенхаймом" - 3:2.