"Шахтар" втратив перемогу над "Ліоном" у Лізі чемпіонів

"Шахтар" втратив перемогу над "Ліоном" у Лізі чемпіонів Фото: "Ліон" - "Шахтар" (twitter.com/fcshakhtar)

Донецький клуб пропустив 2 голи за 2 хвилини

У матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" втратив перемогу над "Ліоном". Поєдинок, який донецький клуб провів на виїзді, завершився з рахунком 2:2.

Рахунок в самому кінці першого тайму відкрив Жуніор Мораес після прострілу Ісмаїлі. На початку другої половини зустрічі він збільшив перевагу "Шахтаря".

Але в середині тайму "Ліон" зумів спочатку скоротити відставання, коли Мусса Дембеле точно пробив головою, а за дві хвилини Лео Дюбуа зрівняв рахунок в поєдинку.

"Ліон" з чотирма очками лідирує в групі F, "Шахтар" займає третю позицію.

Нагадаємо, матч прошов за порожніх трибун. УЄФА покарав французів за безлади на трибунах і прояви расизму на матчі Ліги Європи проти ЦСКА (2:3).