Чехія - Україна: онлайн трансляція (рахунок 1:2)

Чехія - Україна: онлайн трансляція (рахунок 1:2) Фото: Чехія - Україна (twitter.com/ceskarepre_cz)

РБК-Україна проведе трансляцію першого поєдинку Ліги націй

Чехія - Україна. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися поєдинок можна на телеканалах "Україна" і "Футбол 1". Збірна України зіграє в гостях з командою Чехії перший поєдинок в новоствореному турнірі УЄФА - Лізі націй. На думку букмекерів, невелика перевага в матчі на боці підопічних Карела Яроліма.

6 вересня 21:45
Угерське-Градіште, міський стадіон ім. Мирослава Валенти

Матч завершено 1:2

90+5 хв. Фінальний свисток!

90+3 хв. ГОООоОоОООООоЛЛЛл! М'яч у порожні ворота відправив Зінченко!!

85 хв. Знову у нас заміна: Селезньов з'являється на полі замість Яремчука.

83 хв. Тепер занема у Чехії: йде Патрік Шик, виходить на поле Тецль.

77 хв. Ще одна заміна у нас: Циганков виходить на поле замість Коноплянки.

74 хв. Який момент! Коноплянка прорвався до чужого штрафного і пробив в дальній кут воріт. Вацлік парирував, а потім вибив м'яч рукою з-під ніг у Яремчука, який кинувся на добивання.

66 хв. Заміна у нас: пішов з поля Ярмоленко, замість нього вийшов Зінченко.

64 хв. Пятов парирує удар! Ян боржомі небезпечно пробив в ближній кут воріт.

57 хв. Момент!!! Ярмоленко пробив у дальній кут воріт, але голкіпер парирував на кутовий.

52 хв. Соучек отримав жовту картку за те, що врізав по ногах Малиновському.

46 хв. Розпочався другий тайм! Змргал вийшов замість Кременчіка в перерві.

45+3 хв. Йдемо на перерву! Підтримаємо рідну збірну!

Сектор українців в Чехії

Опубліковано Supporters Ukraine Четвер, 6 вересня 2018 р.

45 хв. ГООООЛ!!! Коноплянка відправив м'яч точно в кут воріт! Вдалося зрівняти рахунок до перерви.

39 хв. Змушені чехи в основному оборонятися в першому таймі. Продовжують контролювати м'яч українці.

27 хв. Дещо заспокоїлася гра. М'яч в основному знаходиться поблизу від центру поля.

25 хв. Українська команда намагається розхитати оборону суперника.

21 хв. Гушбауер грубо сфолив проти Коноплянки, за що рефері відзначив його дії попередженням.

14 хв. Далекий удар чехів заблокував Малиновський.

11 хв. Ярмоленко відпасував, але Яремчук завадив дістатися до м'яча Марлосу і сам пробив повз створ воріт.

9 хв. Позиційною перевагою володіє зараз Україна. Гра в основному проходить на половині поля чеської команди.

6 хв. Україна створює у дебюті матчу вже два моменти, але на жаль, не результативні.

4 хв. ГОЛ! Пропускаємо на старті. Патрік Шик потужно пробив з гострого кута з-під Кривцова під поперечину воріт Пятова.

1 хв. Матч розпочався! Ввели м'яч в гру футболісти збірної України.

- Пролунали Гімни країн! Ось-ось розпочнеться поєдинок.

- Нарешті! Команди готуються до виходу на поле.

- Старт поєдинку перенесений на 22:00 за київським часом.

- Стартовий свисток вже мав пролунати, але затримка пов'язана з перебоями в електропостачанні на чеській арені.

- У дебютному матчі нашої збірної в Лізі націй в стартовому складі не виявилося жодного футболіста "Динамо".

Чехія: Вацлік - Кадержабек, Калас, Гебре Селасіє (к), Брабец, Боржил - Соучек, Сікора, Гушбауер - Крменчик, Шик
Запасні: Кубек, Колар, Тецл, Змргал, Травнік, Горжава, Янкто, Ршезнік, Цоуфал, Петрак, Новак

Україна: Пяток (к) - Караваєв, Ракицький, Кривцов, Матвієнко - Ярмоленко, Маліновський, Степаненко, Коноплянка - Марлос - Яремчук
Запасні: Бойко, Лунін, Хачеріді, Бурда, Селезньов, Цуріков, Буяльський, Циганкова, Сидорчук, Зінченко, Макаренко, Данченко

- Збірна України вийде на поєдинок у жовтому комплекті амуніції, а чеська команда - комбінованому, червоно-синьому.

Фото ffu.ua

Настав час стартувати Лізі націй! Новий турнір від УЄФА дарує можливості збірним потрапити на Євро без відборів.

І Чехія, і Україна пропустили чемпіонат світу-2018 і не проводили офіційних матчів. Обидві команди зіграли на початку літа по чотири товариські гри. Суперники зустрілися з різними командами і досягли різних результатів.

Так, збірна Чехії обіграла Китай (4:1) і Нігерію (1:0), а також поступилася Уругваю (0:2) і Австралії (0:4). У свою чергу, українська команда розійшлася миром з Саудівською Аравією (1:1) і Марокко (0:0), а також взяла верх над Японією (2:1) і Албанією (4:1).

У новому в рейтингу ФІФА підопічні Андрія Шевченка на даний момент займають 35 позицію, команда Карела Яроліма - на 44.

Українська збірна перетиналася з чеською лише двічі (обидва - товариські) і жодного не виграла. У вересні 2011 "жовто-сині" були розгромлені в Празі з рахунком 0:4, в ще одному товариському поєдинку в серпні 2012 на "Арені Львів" була зафіксована нічия - 0:0.

Підготовку до сьогоднішнього матчу "жовто-сині" почали 3 вересня в Києві, а на наступний день на НСК "Олімпійський" відбулася презентація нової ігрової форми збірної України.

Вранці, 5 вересня, українці вирушили до Чехії, куди тренерський штаб взяв з собою 24 футболіста.В цей же день підопічні Шевченка випробували газон стадіону Мирослава Валенти. Як повідомлялося раніше, через травму команда не може розраховувати на основного нападника Артема Бесєдіна.

Крім того, в вечірньому тренуванні не взяв участі воротар Денис Бойко. Лікарі національної команди діагностували у нього спазм м'яза спини, втім, голкіпер повинен встигнути відновитися до матчу. Всі інші гравці національної команди працювали на занятті в повному обсязі.

Збірна провела тренуванняна на стадіоні імені Мирослава Валенти! #МиЗбірна

Опубліковано National Football Team Of Ukraine Середа, 5 вересня 2018 р.

Збірна Чехії перед матчем з Україною залишилася без трьох ключових гравців.

Після повернення з Чехії збірна України 9 вересня проведе за порожніх трибун "Арени Львів" другий матч Ліги націй з командою Словаччини (початок - о 16:00).