ua en ru

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: фото "нової" співачки

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: фото "нової" співачки Віра Брєжнєва змінила образ (instagram.com/ververa)

Співачка Віра Брежнєва, яка тепер випускає пісні під новим псевдонімом VERA, кардинально змінила імідж. У новій композиції "Такі ми люди" артистка відображає особисті внутрішні трансформації.

Кліп з новим образом співачки опублікували на YouTube.

Що сказала співачка

За словами Брежнєвої, вона дуже сильно змінилась за останній рік. Зараз вона "відчуває себе по-іншому".

"Пісня та відео "Такі ми люди" є віддзеркаленням цих змін та нагадування для усіх, хто через різні обставини міг зневіритися - суперсила всередині нас самих", - прокоментувала вона..

Як зараз виглядає

На відео шанувальники побачать Віру у неочікуваному образі - замість тендітної білявки на екрані постала дівчина з короткою зачіскою, в комбінезоні та грубих черевиках.

Образ Віри доповнив маленький підвіс на шиї у формі серця.

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: фото "нової" співачкиВіра Брежнєва кардинально змінила імідж: фото "нової" співачкиВіра Брежнєва кардинально змінила імідж: фото "нової" співачки

Віра Брежнєва кардинально змінила імідж: фото "нової" співачкиВіра Брежнєва кардинально змінила імідж: фото "нової" співачки

Віра Брєжнєва кардинально змінила образ (прес-служба)

Додамо, що до початку повномасштабного вторгнення РФ до України Віра Брежнєва жила та працювала у Росії. Після 24 лютого 2022 року артистка розірвала усі зв'язки з державою-терористом та поїхала до Італії, де допомагала переселенцям.