ua en ru

У відновленій після окупації Бучі встановили ялинку: чи буде велике святкування (фото)

У відновленій після окупації Бучі встановили ялинку: чи буде велике святкування (фото) Новорічна ялинка в Бучі (фото: tsn.ua)
Автор: Юлія Гаюк

Цього тижня на головній площі в місті Буча на Київщині встановили новорічну ялинку. Напередодні містян запитували, чи хочуть вони цього в умовах воєнного стану.

Опитування проводив міський голова Бучі Анатолій Федорук на своїй сторінці у Facebook.

За що проголосували мешканці?

У дописі очільник міста запитав, чи потрібна, на думку бучанців, новорічна ялинка під час повномасштабної війни.

"Новорічні свята вже близько. Цікава ваша думка: чи маємо ми ставити ялинку в Бучі та інших населених пунктах громади? Єдиного рішення серед українських міст немає, і думки з цього приводу розділилися", - написав він.

Здебільшого люди проголосували "за", пояснюючи це тим, що свято в місті потрібне дітям. Проте знайшлися й ті, хто виступив проти.

У відновленій після окупації Бучі встановили ялинку: чи буде велике святкування (фото)У відновленій після окупації Бучі встановили ялинку: чи буде велике святкування (фото)

Скриншот

Міський голова окремо зазначив, що багато фінансових витрат це не потягне, оскільки прикраси використають торішні. А саму ялинку запалювати не будуть заради економії електроенергії.

Зрештою ялинку вже встановили на Київській площі Бучі поруч із центральним Пунктом Незламності.

У відновленій після окупації Бучі встановили ялинку: чи буде велике святкування (фото)

Новорічна ялинка в Бучі (фото: tsn.ua)

Попри встановлення головної прикраси Нового року масштабних святкувань цього року не передбачають, наголосив Анатолій Федорук.