ua ru

Ці 5 пісень нагадають вам, хто такий Іво Бобул

Ці 5 пісень нагадають вам, хто такий Іво Бобул Іво Бобул поскандалив з Еммою Антонюк (колаж: Styler / Це Ніхто Не Буде Дивитись)

Скандал довкола інтерв’ю Іво Бобула журналістці Еммі Антонюк в її проєкті "Це ніхто не буде дивитися" активно обговорюють в соціальних мережах уже кілька днів. Хтось захищає 69-річного співака, а хтось вважає його "ретроградом" і "сексистом".

Хай там як, але Іво Бобул (якого насправді звати Іван) зробив чималий вклад у розвиток українського шоу-бізнесу в 1990-х. Не дарма ж він має звання народного артиста України...

Прямо зараз ми нагадаємо вам 5 найпопулярніших пісень з репертуару Іво Бобула, які знають і люблять сотні тисяч українців. Насолоджуйтеся!

Розмова з тобою

Берег любові

А липи цвітуть

Все золото світу

Осінній сад

Так а що за скандальне інтерв'ю Бобула?

У інтерв'ю Еммі артист висловив переконання, що сучасні жінки стали дуже меркантильними, розбалуваними та навіть втратили душу.

Окрім того, артист, пісні якого переважно про кохання, дорікнув Антонюк, що у неї в 32 роки немає чоловіка та дітей, хоча вже мали би бути. Звісно, це не сподобалося інтерв'юерці й вона назвала це "сексистською маячнею".

Потім Емма поцікавилася у Бобула, чи він є "сексистом". Співак почав доказувати, чому не вважає себе таким, а потім жбурнув подаровану йому книгу, зняв мікрофон та пішов з інтерв’ю.

Все це можна побачити ось у цьому відео: