ua en ru

Трирічний Лео з Ірпеня заспівав ще один хіт та зворушив відповіддю на запитання: "Що ти зробиш після перемоги?"

Трирічний Лео з Ірпеня заспівав ще один хіт та зворушив відповіддю на запитання: "Що ти зробиш після перемоги?" Лео з Ірпеня заспівав пісню (колаж РБК-Україна)

Трирічний мешканець Ірпеня Леон Буша, який своїми піснями став зіркою мережі, захопив українців новим відео. Хлопчик переспівав хіт легендарного українського рок-гурту "Океан Ельзи" під назвою "Обійми".

Відео в Instagram опублікував тато хлопчика Олександр Буша.

На відео Лео з ніжною усмішкою на обличчі виконав: "Коли настане день. Закінчиться війна. Там загубив себе. Побачив аж до дна. Обійми мене, обійми мене, обійми. Так лагідно і не пускай".

В кінці ролика батько запитав у Лео, що він зробить, коли дізнається про перемогу Україну.

"Заплющивши очі, він мені відповів. Його відверта відповідь неймовірно зворушлива… Наскільки сильно він бажає миру. Я впевнений, що кожен з нас чекає на нашу перемогу так само сильно, як Лео. Наближаємо перемогу разом. Хто, чим може, на своїх місцях! Люди України поєднують в собі силу, добро та безмежну жагу до свободи! Україна - то любов", - йдеться у повідомленні.

Почувши цікаве питання від тата, хлопчик без роздумів відповів, що після закінчення війни він просто заплющить очі і скаже: "Так, ми перемогли".

У коментарях користувачі в захваті від хлопчика та пишуть, що у всіх українців буде відповідь така ж, коли вони дізнаються про перемогу.

  • Жодного разу не бачила цього хлопчика, але так його люблю;
  • Лео - це просто неймовірне дитя. А ваші відео дають заряд енергії, викликають посмішку, замилування і неабияк відволікають;
  • Який він світлий, як сонечко;
  • Який же Лео по дорослому сильний та розумний;
  • Тато й мамо ви гарні батьки, які дуже файно виховуєте своїх діточок.