ua en ru

Що треба обов’язково встигнути до Нового року 2023, щоб привернути щастя і багатство

Що треба обов’язково встигнути до Нового року 2023, щоб привернути щастя і багатство Що треба встигнути до Нового року (фото: freepik)

В ніч з 31 грудня на 1 січня ми зустрінемо Новий рік 2023. Здавалося, це просто дата, але вона може мати переломне значення. Адже в цей період дійсно варто загадувати бажання, відпускати старе, думати про нове.

Що треба встигнути зробити до кінця цього року, щоб привернути щастя і удачу у своє життя і у життя своєї родини – читайте нижче в матеріалі Styler.

Зробіть генеральне прибирання оселі і думок

  Важливо не лише змести павутиння і поскладати речі на свої місця на полицях, але й навести лад у думках. Подумайте про помилки, які ви допускали протягом року, про негатив, який був у вашій голові. Проаналізуйте все погане і хороше, що з вами траплялося, і постарайтеся знайти першопричини цьому.

  Викиньте непотріб

  Обов’язково повиносьте з дому сміття, здайте макулатуру, розпаліть піч збірками російських письменників… Віддайте на доброчинність дитячі речі, з яких виросли ваші малюки.

  Заплануйте список бажань

  А краще намалюйте "карту бажань", в якій зберіть найбажаніше, чого би ви хотіли досягти найближчим часом. А також подумайте про най-найзаповітніше одне бажання, яке ви будете загадувати під бій новорічних курантів.

  Віддайте борги

  Розрахуйтеся з борговими зобов’язаннями, погасіть кредити за змогою, і віддайте ту "сотню" сусідові врешті-решт.

  Пробачте і перепросіть

  Пробачте тих, на кого ви затаїли образу. Якщо не можете зробити це особисто, то хоча би відпустіть злість на цю людину в думках. Так само пробачте тих, перед ким відчуваєте вину.

  Потурбуйтеся про близьких

  Звісно ж подбайте про подарунки під новорічну ялинку для рідних і близьких. Порадуйте тих, про кого думаєте пам’ятними дрібничками або ж корисними речами. Вам краще знати, чого найбільше хочуть ваші рідні люди.