ua en ru

Ракетна атака на Дніпро: загинули дві молоді жінки, подруги та волонтерки

Ракетна атака на Дніпро: загинули дві молоді жінки, подруги та волонтерки Російська ракета зруйнувала будинок у Дніпрі (фото: t.me/dnipropetrovskaODA)

Росія здійснила черговий масовий обстріл України у суботу, 14 січня. Одна з ракет потрапила у багатоповерховий будинок у Дніпрі. Станом на 15 січня відомо вже про 25 загиблих, серед них одна дитина.

Кількість травмованих вже перевищила 70 осіб. За добу з-під завалів урятували 39 людей, у тому числі 6 дітей. Кількість безвісти зниклих - 43 особи.

Серед загиблих – дві молоді жінки, близькі подруги Ірина та Ольга. Про їхню загибель розповіли у Координаційному штабі волонтерів Дніпра на сторінці в Instagram.

"Дві світлі людини, мами, найкращі подруги Іра та Оля. Їх убила Росія", - сказано в повідомленні.

Обидві жінки – дніпрянки, вони виховували маленьких діточок, близько дружили, обидві волонтерили та допомагали ЗСУ. Ольга Усова – високопрофесійний стоматолог. В обох українок залишилися маленькі діти.

"Не можу в це повірити... Біль і сльози. Дніпро. Волонтер, високопрофесійна стоматолог Ольга Усова, яка була моїм лікарем після нашої ротації — вже на небі... Залишився сиротою маленький синочок із татом, так само як і в її подруги Ірини Соломатенко, яка теж загинула... Оля дуже добра жінка, розумна, щира, яка так багато допомагала ЗСУ і всім, кому тільки могла... І загинула від рашистської ракети... Оля залишила по собі світлу пам'ять, а росія — це назавжди Мордор, який буде стертий з лиця землі ", - розповів у Facebook близький друг Андрій Біляк.

Ракетна атака на Дніпро: загинули дві молоді жінки, подруги та волонтерки

Ірину та Ольгу вбила в Дніпрі російська ракета (фото: instagram.com/volunteerdnipro)

Волонтери також розмістили реквізити банківських карток чоловіків загиблих - для збору допомоги.

4731 2196 4895 8563 Едуард Усов

4441 1144 4516 0235 Саламатенко Ігор