ua ru

"Хочеться бути близькими": донька Сумської розповіла про спілкування зі старшою сестрою, яка живе в Росії

"Хочеться бути близькими": донька Сумської розповіла про спілкування зі старшою сестрою, яка живе в Росії Донька Ольги Сумської розповіла про стосунки зі старшою сестрою (Instagram.com.olgasumska)

Молодша донька відомого акторського подружжя Ольги Сумської та Віталія Борисюка Анна розповіла, чи спілкується зараз зі своєю старшої сестрою Тонею, яка живе в Росії.

Про це дівчина розповіла у програмі ЖВЛ.

Зокрема, своїми хвилюваннями Аня раніше ділилася з рідною старшою сестрою Тонею - донькою Ольги Сумської від попереднього шлюбу з Євгеном Паперним. Вони з сестрою жили в одній кімнаті й були справді близькими.

"Вона мене дуже-дуже надихала. Навіть, коли вона там щось в кімнаті розроблювала, розписувала. У неї диплом є мистецтвознавець. Я це так шалено сприймала!" - розповіла дівчина.

Однак, переїзд сестри до Москви, де вона навчалася та згодом вийшла заміж, для 9-річної Ані став справжнім стресом.

"Хочеться бути близькими": донька Сумської розповіла про спілкування зі старшою сестрою, яка живе в РосіїМолодша донька Ольги Сумської розповіла, як підтримує стосунки зі старшою сестрою, яка живе в Росії (скрін)

За її словами, їй було важко прощатися з сестрою, адже вона усвідомлювала, що їй не буде вистачати підтримки Тоні..

"Було дуже боляче прощатися з нею. Розуміючи, що все. Далі ти сама. Я пам'ятаю, як я вибігала тоді на вулицю, коли вона відлітала зранку в Москву. Я вибігала в піжамі: "Тоню, залишайся!". Не хочу", - пригадує Борисюк.

"Хочеться бути близькими": донька Сумської розповіла про спілкування зі старшою сестрою, яка живе в РосіїОльга Сумська з донькою та чоловіком (instagram.com/olgasumska)

Зазначимо, що зараз Тоня живе у Москві та не говорить про війну в Україні.

Ольга Сумська каже, що Паперна не може вчинити інакше, тому що боїться висловлювати свою думку публічно, адже в країні-агресорці, де відсутня свобода слова, має чоловіка та двох дітей. Однак, Аня не приховує - за сестрою сумує.

"Зараз не вистачає її уваги, якогось теплого слова. Хочеться бути близькими людьми і назавжди це зберегти. Допомагати одне одному. І радіти, як мінімум", - поділилася Аня.

Додамо, що Анна вже три роки навчається в університеті Карпенка-Карого, який закінчувала Ольга Сумська.

"Хочеться бути близькими": донька Сумської розповіла про спілкування зі старшою сестрою, яка живе в Росії

"Хочеться бути близькими": донька Сумської розповіла про спілкування зі старшою сестрою, яка живе в РосіїТоня Паперна з чоловіком (instagram.com/olgasumska)