ua en ru

Актриса Міла Куніс зі сльозами розповіла про реакцію доньки на те, що вона наполовину українка

Актриса Міла Куніс зі сльозами розповіла про реакцію доньки на те, що вона наполовину українка Міла Куніс розповіла про доньку (колаж РБК-Україна)

Зірка Голлівуду Міла Куніс народилася й до 8 років жила в Україні, у місті Чернівці. Однак, її донька Ваєт лише нещодавно дізналася, що через походження матері вона теж наполовину українка.

Про це вона розповіла телеведучому Джоша Хоровиця у програмі Happy Sad Confused.

У Міли Куніс двоє дітей від актора Ештона Кутчера - 8-річна Ваєт і 5-річний Димитрій.

Зокрема, дівчинка тільки нещодавно дізналась про війну в Україні, і, як з'ясувалося, дуже зраділа тому, що теж пов'язана з цією країною.

"Моя донька каже: "В Україні зараз війна?" Я кажу: "Так". "А хіба ти не з України?" Я кажу: "Так". "То я наполовину українка?" Я кажу: "Так". Вона: "Так!" Вона була така горда, це був такий момент. У мене аж сльози навертаються", - пригадала Міла Куніс та мало не розплакалася.

Також зірка зазначила, що пишається тим, що 8-річна донька знає про події в Україні.

Додамо, що Міла Куніс і її чоловік активно підтримують Україну з перших днів повномасштабного вторгнення Росії. На початку березня пара оголосила про те, що відкриває збір грошей для допомоги українцям.

Загалом їм вдалося зібрати 35 мільйонів доларів, які передали в благодійний фонд Flexport.org і сервіс з оренди житла Airbnb.org. За допомогою цих коштів біженцям з України змогли надати безкоштовне житло та медикаменти.

Актриса Міла Куніс зі сльозами розповіла про реакцію доньки на те, що вона наполовину українка

Міла Куніс та її чоловік Ештон Кутчер (instagram.com/aplusk)