ua en ru

Екс-ведучий "Орла і Решки" назвав найкращі міста України: їх варто відвідати кожному

Екс-ведучий "Орла і Решки" назвав найкращі міста України: їх варто відвідати кожному Євген Синельников назвав найкращі українські міста (колаж: РБК-Україна)
Автор: Юлія Гаюк

Україна завжди була багатою на туристичні міста й локації, однак про них не всім відомо. З моменту закриття кордонів через пандемію, а пізніше - через повномасштабну війну попит на внутрішній туризм зріс.

Колишній ведучий "Орла та Решки" й мандрівник Євген Синельников в інтерв'ю РБК-Україна (проєкт Styler) назвав українські міста та локації, які варто відвідати кожному.

Куди поїхати в Україні

Синельников не називає поширені серед туристів міста такі, як Київ, Львів чи Одеса. Однак він додає до списку інші:

  • Івано-Франківськ. Смачні заклади, цікаві місця, гарний центр.
  • Ужгород, Мукачево. Це зовсім інша Україна. Ця територія кілька разів змінювала державу, в складі якої перебувала. Їм до Будапешта чи Відня ближче, ніж до Києва.
  • Бессарабія в Одесі. Це надзвичайно. Гагаузи, коні, дикі степи.
  • Дуже цікавим є Полісся на Рівненщині. Тут зовсім інша атмосфера, інші ліси, навіть запах повітря.
  • Печера "Оптимістична". Найдовша печера у світі. Досі не можуть знайти кінець! Варто відвідати.
  • Кривий Ріг. Він відрізняється від усієї країни. Вони намагаються розвивати унікальний вид туризму. Кривий Ріг - це industrial ("промисловий" з англійської - ред.), і воно ні на що не схоже.

Екс-ведучий "Орла і Решки" назвав найкращі міста України: їх варто відвідати кожному

Євген Синельников під час зйомок проєкту "Як звучить світ...Україна" (фото: instagram.com/synelnykov_yevgen)

Як змінилися українські міста

Подорожуючи Україною, Євген спостерігає зміни, які відбуваються. За його словами, зараз у кожного міста з'явився свій унікальний шарм.

"8-10 років назад я приїхав у Чернігів. Я пам'ятаю, що непогане місто, але провінційне. Так, я розумію, що є різні райони, але після того ми знову приїжджаємо, і я дивлюсь на цей центр! Тут поставили освітлення, тут заклади, тут парк, тут фонтан. І ти приїжджаєш наче в інше місто. Стоїш і думаєш: "Нащо мені та Хорватія?" - ділиться враженнями режисер.

Він пояснює, що саме в цьому і є насолода подорожей Україною.

"Коли ти їдеш у Париж, ти думаєш, що це буде найкраща подорож у житті. Коли ти їдеш в Чернігів, ти думаєш, ну, чому б і ні. У Парижі запах сечі, афрофранцузи, щурі, сміття. А тут приїжджаєш у Чернігів - красиво, смачно, класні заклади, цікаві люди", - каже Синельников.