У Києві зросла кількість поранених до 11 внаслідок ранкової ракетної атаки. Ліквідація наслідків триває.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Київської міської державної адміністрації (КМДА).
Станом на зараз відомо про:
Як пише Державна служба надзвичайних ситуацій (ДСНС), ліквідація наслідків обстрілу продовжується:
"До роботи залучені 120 рятувальників і понад 30 одиниць техніки. Інформація оновлюється", - додає ДСНС.
Російські терористи систематично здійснюють атаки на українські території, що становить серйозну небезпеку для мирного населення та його безпеки. У таких ударах використовують різноманітне озброєння, включаючи ракетні системи, артилерію, безпілотні літальні апарати (БпЛА) та авіабомби.
Сьогодні зранку, 20 грудня, російські військові здійснили чергову ракетну атаку на столицю України - місто Київ. Після оголошення повітряної тривоги в столиці пролунало кілька вибухів.
Згодом Київська міська державна адміністрація (КМДА) оприлюднила інформацію та зображення руйнувань, які спричинив цей обстріл.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.