ua en ru

Нетаньяху заявив, що готовий лише на "часткову" угоду про припинення вогню в Газі

05:45 25.06.2024 Вт
2 хв
Нетаньяху заявив, що готовий лише на "часткову" угоду про припинення вогню в Газі Фото: Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху (getty images)

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що готовий погодитися лише на "часткову" угоду про припинення вогню, яка дозволить Ізраїлю продовжувати бойові дії у Секторі Газа.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на AP.

В інтерв’ю, яке транслювалося ввечері в неділю ізраїльський лідер сказав, що "готовий укласти часткову угоду — це не секрет — яка поверне нам частину людей", маючи на увазі приблизно 120 заручників, які все ще утримуються в Секторі Газа.

"Але ми прагнемо продовжити війну після паузи, щоб досягти мети ліквідації ХАМАС. Я не готовий відмовлятися від цього", - сказав Нетаньяху.

ХАМАС наполягає, що не звільнить заручників, доки не буде постійного припинення вогню та повного виведення ізраїльських військ із Гази.

Або читайте нас там, де вам зручно!
Більше по темі: