Юрій Стець біографія - досьє на міністра інформаційної політики

Факти з біографії Юрія Стеця - коротке досьє на нового міністра інформаційної політики України.

Верховна Рада України проголосувала за склад нового Кабміну України, обравши Юрія Стеця міністром інформаційної політики України.

Освіта і кваліфікації

Народився 29 грудня 1975 р м Чортків, Тернопільська область.

У 1996 році закінчив Чернівецьке училище культури імені Сидора Воробкевича за фахом "народна художня творчість", отримав кваліфікацію "керівник фольклорного ансамблю, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності".

У 2009 році закінчив Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки "Менеджмент" та здобула кваліфікацію бакалавра з менеджменту.

І в 2011 році закінчив Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" та здобула кваліфікацію менеджера-економіста.

Кар'єра і політична діяльність

· Вересень 1990 - січень 1992 - репортер Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії;

· Січень - травень 1992 - редактор, представництво телеканалу "ICTV" в Чернівцях;

· Липень 1992 - липень 1993 - редактор, старший редактор телеканалу "ТВА", Чернівці;

· Липень 1993 - березень 1997 - PR-менеджер приватної фірми "Натан";

· Березень 1997 - 2002 - редактор музичних програм, заступник генерального продюсера, з 2002 - генеральний продюсер телерадіокомпанії "НБМ" (5-й канал);

· З 2005 - генеральний продюсер ТОВ "Телерадіокомпанія" Експрес-інформ ";

· З 2006 - почесний голова міжнародного благодійного фонду "МОЯ УКРАЇНА";

· З 2007 - директор ТОВ "Телерадіокомпанія" НБМ-радіо ";

· З 2007 - член наглядової ради 5-го каналу;

• 23 листопада 2007 року - 12 декабря 2012 - народний депутат України VI скликання від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", № 53 в списку. Секретар Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації. 23 лютого 2012 року був обраний головою цього ж Комітету;

· З 12 декабря 2012 - народний депутат України VII скликання від партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", № 63 в списку. Член Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації.

· 15 серпня 2014 написав заяви про складання депутатських повноважень, щоб продовжити нести службу в складі Національної гвардії України на Донбасі;

· 27 листопада 2014 року - обраний народним депутатом України 8-го скликання (Партія «Блок Петра Порошенка»). Член Комітету з питань свободи слова та інформації;

• 2 грудня 2014 року - призначений Міністром інформаційної політики України в другому уряді Арсенія Яценюка; того ж дня склав повноваження народного депутата;

· З 15 грудня 2014 року - член РНБО;

· З 2 вересня 2015 - голова Ради з питань комунікацій. Рада з комунікацій є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, створеним для забезпечення зв'язків з громадськістю та вироблення єдиної комунікативної політики;

· 8 грудня 2015 - подав у відставку з посади Міністра інформаційної політики України, проте, 4 лютого 2016 відкликав заяву;

· 14 квітня 2016 року другий уряд Яценюка було відправлено у відставку, в новому уряді Гройсмана, все також зберігає посаду міністра інформаційної політики.

Сімейний стан

Дружина - Яна Олександрівна Конотоп - журналіст, політичний оглядач. Сини - Владислав і Серж від першого шлюбу, дочка - Єва.

On Top