ua en ru

Україна може вийти з ПАРЄ в разі повернення російської делегації

Україна може вийти з ПАРЄ в разі повернення російської делегації Фото: Юрій Стець

Стець назвав РФ варварським злочинним угрупованням

Україна може вийти з Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) в разі повернення російської делегації. Про це заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець під час брифінгу в середу, 12 жовтня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Якщо там з'явиться російська делегація, то там (в ПАРЄ - ред.) нічого робити, від них (від Росії - ред.) просто смердить, вони вже набридли", - сказав Стець.

Міністр уточнив, що якщо російська делегація все-таки виявиться знову в складі ПАРЄ, то ні Україні, ні іншим представникам цивілізованих країн "там просто нема чого робити".

"Я не уявляю собі, як може повернутися російська делегація в зал ПАРЄ тому, що назвати це країною складно. Це якесь варварське злочинне угруповання, яке знаходиться на частини Європи і Азії. Якщо вони просто викрадають людей, а потім про це вдається дізнатися і майже тиждень до цієї людини не пускають консула, то... це варварське злочинне угруповання. І сидіти поруч з ними в ПАРЄ представникам інших країн, які дотримуються міжнародних угод, які пов'язані в тому числі з правами людини... я просто не знаю, як там знаходитися", - пояснив міністр.

Нагадаємо, на думку постійного представника України при Раді Європи Дмитра Кулеби, повернення російської делегації в ПАРЄ може дискредитувати Асамблею і стати початком кризи.