Юрій Донченко

11.04.2014 - 05:28
ЦВК зняв з реєстрації кандидатом в нардепи від "Удару" Діденко
01.04.2014 - 11:03
Рада звільнила Копиленка та Донченка з посади членів ЦВК
01.04.2014 - 10:15
Рада сьогодні розгляне призначення віце-прем'єром Леоніда Козаченка
28.03.2014 - 12:12
У Раді немає 300 голосів для зміни складу ЦВК, - Соболєв
26.03.2014 - 10:05
Турчинов пропонує Раді призначити членами ЦВК Діденко і Березюк замість Донченко і Копиленко
20.03.2014 - 04:15
Член ЦВК Донченко написав заяву про складення повноважень
20.03.2014 - 11:51
Найближчим часом до складу ЦВК від "Удару" увійде Діденко, - нардеп
19.03.2014 - 10:32
Член ЦВК Копиленко подав у відставку, - джерело
27.12.2013 - 10:17
МОЗ має намір ввести добровільну сертифікацію медустанов
10.09.2013 - 01:04
"Удар" звернувся до ГПУ та ЦВК з вимогою відреагувати на збори громадян щодо референдуму про вступ України до МС
09.09.2013 - 11:45
На користь всеукраїнського референдуму висловлюються мільйони громадян , - Симоненко
04.06.2013 - 10:47
У Раді зареєстровано проект постанови про припинення повноважень голови ЦВК Шаповала
03.06.2013 - 07:06
Янукович запропонував ВР припинити повноваження голови ЦВК Володимира Шаповала
26.09.2012 - 06:00
ЦВК передала в ГПУ дані про порушення виборчого законодавства
27.07.2012 - 05:52
ЦВК затвердила порядок голосування виборців, тимчасово нездатних пересуватися
Архів

Народився 18 жовтня 1953 р. в Луганську. В 1976 р. закінчив Ворошиловградський машинобудівний інститут, у 1999 р. - Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого.

Після закінчення інституту працював майстром філіалу заводу "Червоний екскаватор", служив у Збройних Силах СРСР, працював майстром виробничого об'єднання "Ворошиловградський тепловозобудівний завод", вченим секретарем обласного правління науково-технічного товариства машинобудівної промисловості, інструктором Ворошиловградської обласної ради профспілок, інструктором Ленінського райкому Компартії України м. Ворошиловграда, заступником завідуючого соціально-економічним відділом Луганського міськкому Компартії України, заступником голови Луганського обкому профспілок працівників автотранспорту та шляхового господарства.

З 1994 р. - народний депутат України. Працював секретарем комісії (у подальшому - комітету) Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, з 1998 р. - першим заступником голови комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, з 2000 р. - головою підкомітету з питань захисту прав споживачів, проблем споживчого ринку та повернення заощаджень населенню комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.

Після припинення повноважень народного депутата України з 2002 р. й до призначення в лютому 2004 р. членом Центральної виборчої комісії - заступник директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Заслужений юрист України.