На користь всеукраїнського референдуму висловлюються мільйони громадян , - Симоненко

Акція Комуністичної партії України по збору підписів на підтримку референдуму про вибір політичного вектора держави, що стартувала в Києві цієї неділі, проілюструвала бажання народу брати найактивнішу участь у долі України. Про це заявив перший секретар ЦК КПУ Петро Симоненко.

За словами лідера комуністів, той факт, що на даний момент свою підтримку ідеї плебісциту висловили жителі практично всіх регіонів країни, свідчить про велику соціальної відповідальності співгромадян.

"Представникам провладних олігархічних кланів доведеться рахуватися з думкою людей, і про це ми говоримо на весь голос" , - зазначив Симоненко.

У зборах з проведення референдуму взяли участі більше двох з половиною тисяч людей з усіх областей України, а також Києва і Севастополя.

Також відповідно до закону про референдум на зборах був присутній член Центральної виборчої комісії Юрій Донченко.

Учасники зборів прийняли одноголосне рішення про необхідність проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з приводу вступу (приєднання) України до Євразійського економічного співтовариства.

Крім цього , була затверджена точне формулювання питання, яке пропонується винести на всеукраїнський референдум за народною ініціативою. Питання звучить так: "Чи підтримуєте Ви приєднання України до Митного Союзу Республіки Білорусь , Республіки Казахстан та Російської Федерації".

Петро Симоненко також підкреслив , що збір підписів на підтримку загального волевиявлення під егідою КПУ є найбільшою громадською акцією , покликаною офіційно закріпити право українських громадян самостійно вирішувати найважливіші державні проблеми .

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся