Юрій Артеменко

11.03.2016 - 06:29
Артеменко: цифрове радіомовлення в Україні з'явиться не раніше 2025
01.03.2016 - 03:44
МІП створив групу з напрацювання змін до законів у сфері свободи слова
25.02.2016 - 03:51
Нацрада просить МВС і МЗС переглянути робочі візи російських журналістів
18.02.2016 - 01:41
РНБО просять застосувати персональні санкції до 38 російських ЗМІ
22.01.2016 - 11:55
Нацтелерадіо відхилило нову редакцію закону "Про телебачення і радіомовлення"
21.01.2016 - 08:30
Регулятор заборонив ще один російський телеканал в Україні
03.12.2015 - 07:59
Телеканал Еспресо.TV оновив логотип і відмовився від мовлення в зоні АТО
25.11.2015 - 02:36
Нацтелерадіо продовжить моніторинг серіальної продукції у телеефірі
11.08.2015 - 03:04
Для військових АТО планують встановити 400 точок супутникового зв'язку до жовтня, - Нацрада
29.04.2015 - 03:25
Нацрада призначила позапланові перевірки двох супутникових телеканалів
29.04.2015 - 03:09
У Нацраді хочуть створити український музичний радіоканал
09.04.2015 - 02:36
Нацрада попросить телеканали надати ATR студію у Києві
04.03.2015 - 05:22
Нацтелерадіо: 99% телеоператорів припинили трансляцію заборонених російських каналів
04.03.2015 - 05:21
Нацрада: є три варіанти для створення оператора цифрового мовлення в Україні
04.03.2015 - 04:36
У "Зеонбуду" великі фінансові проблеми, - Артеменко
04.03.2015 - 04:26
Рішення про призначення штрафу "Зеонбуду" за монопольне становище на ринку буде через тиждень, - Нацрада
18.02.2015 - 02:37
Засідання суду по справі "Інтера" відбудеться 19 лютого
18.02.2015 - 02:18
Нацрада ініціює законопроект, який зобов'язує телеканали надавати інформацію про власників
18.02.2015 - 01:57
Нацрада порекомендує СБУ включити в список персон нон грата власника "Life news"
18.02.2015 - 01:42
Нацрада має намір передати ГПУ документи про причетність Олександра Януковича до 3 телеканалів
18.02.2015 - 01:08
Нацрада винесла попередження телеканалу "112 Україна"
1 2 3
1 из 3
Архів

Народився 28 лютого 1963 р. у Запоріжжі.

З 1983 р. працював кореспондентом, завідувачем відділу інформації редакції газети "Комсомолець Запоріжжя", одночасно навчався в Київському державному університеті ім. Т. Шевченка, який закінчив у 1989 р. за спеціальністю журналістика.

Обіймав посади заступника головного редактора газети "Комсомолець Запоріжжя" (з 1991 р. - газета "МІГ"), головного редактора, виконавчого директора ТОВ "Газета "МІГ".

З 2000 р. - також генеральний директор видавничого дому "Кераміст".

У 1998-2002 рр. входив до складу секретаріату Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України, був консультантом міжнародного фонду IREX (програма ProMedia); був обраний депутатом Запорізької обласної ради (1998-2002).

У 2002 р. закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю юриспруденція.

Входив у партію "Солідарність" (був членом політради), партію "Народний союз "Наша Україна" (член ради; в березні 2005 - липні 2007 р. - голова Запорізької обласної організації).

У 2002-2005 роках - народний депутат Верховної Ради України IV скликання (самовисування по виборчому округу № 77 Запорізької області), член фракції "Наша Україна", заступник голови комітету з питань свободи слова та інформації.

З лютого по листопад 2005 р. очолював Запорізьку обласну державну адміністрацію.

У 2001-2005 рр. був засновником, членом правління і віце-президентом Української асоціації видавців періодичної преси.

У 2006-2007 роках - народний депутат Верховної Ради V скликання (№ 55 у виборчому списку блоку "Наша Україна"), член фракції "Наша Україна", заступник голови комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

У 2007 році вийшов з "Нашої України".

У 2008-2010 рр. очолював громадську раду Держкомтелерадіо України.

У 2010 р. закінчив НТТУ "Київський політехнічний інститут" за спеціальністю адміністративний менеджмент.

З липня 2010 по червень 2011 р. - заступник міністра культури і туризму України, курирував питання туризму та футбольного чемпіонату Євро-2012.

Входить до складу громадської ради Держкомтелерадіо України (2008-2010 рр. був її головою), наглядової ради міжнародного благодійного фонду "Допомога" (з 2009 року - голова).

З 2013 року - позаштатний радник міністра закордонних справ України.

7 липня 2014 р. призначений Президентом України головою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.