ru ua

Регулятор заборонив ще один російський телеканал в Україні

Регулятор заборонив ще один російський телеканал в Україні Фото: російський телеканал "Комедия ТВ" (MediaSat)

"Комедия ТВ" вилучено з переліку програм, дозволених для ретрансляції в кабельних мережах України

Російський телеканал "Комедия ТВ" вилучено з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні. Про це сьогодні повідомили у прес-службі Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Як зазначається, Нацтелерадіо 21 січня вилучило з переліку програм, які згідно діючого законодавства та Європейської конвенції про транскордонне телебачення, кімнати для ретрансляції в кабельних мережах України, російський телеканал "Комедия ТВ".

Під час моніторингу ефіру телеканалу регулятор зафіксував розміщення аудіовізуальних творів, заборонених для демонстрації на території України, і фільмів з участю осіб, які внесені Міністерством культури України в перелік осіб, що загрожують національній безпеці України, та розміщення комерційної реклами.

Зокрема, в ефірі телеканалу транслювався такий киновидеопродукт: "О чем молчат девушки" і "Тариф новогодний" (за участю Пореченкова), "Невезучие" (за участю Депардьє), "Кухня в Париже" (за участю Табакова), "Свадьба по обмену" (за участю Бондарчука), "Ялинки 3" (за участі Гафта), "Елки 1914" (за участі Гостюхина, фільм виробництва 2014 року), "Елки лохматые" (фільм виробництва 2014 року).

Як зазначив голова Нацради Юрій Артеменко, під час моніторингу іноземних програм регулятор звертає увагу на два основні чинники. По-перше, розміщення заборонених кінофільмів і серіалів і фільмів з участю осіб, які загрожують нацбезпеці України, і, по-друге, наявність реклами, неадаптованому до вимог українського законодавства.

Нацрада 21 січня вилучила із переліку програм, що відповідно до чинного вітчизняного законодавства та Європейської конве...

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 21 січня 2016 р.

Нагадаємо, в листопаді в результаті моніторингу Нацтелерадіо заборонило російський телеканал "Многосерийное ТВ".

Напередодні СБУ порушила справу за ретрансляцію російського каналу "Звезда" в Сумській області.