Нацтелерадіо відхилило нову редакцію закону "Про телебачення і радіомовлення"

П'ятниця 22 січня 2016 11:55
Нацтелерадіо відхилило нову редакцію закону "Про телебачення і радіомовлення"
Фото: засідання Нацради з телебачення і радіомовлення (Youtube /TKvideoteka)

Як виявилося, правок до проекту медіадокумента виявилося дуже багато

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення (Нацтелерадіо) на засіданні 21 січня розглянула і обговорила законопроект "Про внесення змін до закону "Про телебачення і радіомовлення" (нова редакція)", прийнявши рішення його не погоджувати. Про це сьогодні повідомили у прес-службі Нацтелерадіо.

Як зазначила під час розгляду питання заступник голови регулятора Уляна Фещук, проект закону був спрямований Держкомітетом телебачення і радіомовлення.

"Нацрада опрацьовувала його протягом тривалого часу, і правок виявилося настільки багато, що проект документа потрібно відправляти на доопрацювання", - додала Фещук.

За словами голови Нацтелерадіо Юрія Артеменка, регулятор активно співпрацює з парламентським комітетом з питань свободи слова та інформаційної політики над розробкою законопроекту "Про аудіовізуальні послуги".

21 січня Нацрада, розглянувши та обговоривши проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (нова редакція)», ухвалила його не погоджувати.

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 22 січня 2016 р.

Нагадаємо, напередодні громадська рада при Нацтелерадіо виступила за розробку кодексу мовлення в Україні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся