Володимир Макеєнко

01.12.2010 - 01:19
В.Макеєнко: Регламентний комітет розглянув всі заяви депутатів-сумісників
01.12.2010 - 01:11
В.Макеєнко: ВР відключена від опалення через заборгованість у майже 1 млн грн
30.11.2010 - 11:30
Регламентний комітет розгляне проект постанови щодо проведення позачергового засідання ВР 8 грудня
05.11.2010 - 12:26
У ВР зареєстровані проекти постанов про дострокове припинення повноважень двох нардепів
31.10.2010 - 04:32
Кабмін підготував проект бюджету на 2011 р. на базі Податкового кодексу, який проголосований у першому читанні, - В.Макеєнко
19.10.2010 - 05:44
Регламентний комітет завтра не розглядатиме питання заміщення О.Ляшка на посаді заступника голови бюджетного комітету
05.10.2010 - 05:23
БЮТ заблокував трибуну ВР через заміну комітету, який мав надати висновок зі створення ТСК
23.09.2010 - 09:20
ВР сьогодні планує скоротити кількість парламентських комітетів
07.09.2010 - 01:20
Фракція ПР не претендуватиме на посаду голови комітету ВР з питань податкової і митної політики, - О.Єфремов
08.07.2010 - 06:50
Депутатов проверят на предмет получения квартир по несколько раз
14.06.2010 - 11:43
ПР вимагає створити у ВР ТСК щодо розслідування стану справ у держрезерві, - О.Єфремов
01.06.2010 - 11:48
В.Макєєнко: Перереєстрація депутатів БЮТ не буде мати жодних юридичних наслідків.
20.05.2010 - 09:10
Рада перенесла снятие неприкосновенности с Парубия и Грымчака
19.05.2010 - 04:11
БЮТ: Регламентний комітет ВР має направити назад до ГПУ подання щодо зняття депутатської недоторканості двох депутатів від НУ-НС.
19.05.2010 - 04:04
Регламентний комітет ВР розгляне питання щодо подання ГПУ про зняття депутатської недоторканності з А.Парубія і Ю.Гримчака 2 червня.
13.05.2010 - 12:45
Дефіцит держбюджету у 2009 р. склав більше 16%
13.05.2010 - 11:04
ВР призначила В.Макеєнка головою регламентного комітету замість О.Єфремова.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
12 из 12
Архів

Народився 17 липня 1965 року в м. Клінці Брянської області. Освіта вища: з 1983 по 1987 рік вчився в Ленінградській академії цивільної авіації, спеціальність: експлуатація повітряного транспорту, кваліфікація: інженер по управлінню рухом. З 1992 по 1993 рік вчився в Українському інституті міжнародних відносин при Київському університеті ім. Т.Г.Шевченко за фахом "дипломатична і консульська служба".

З 1987 по 1990 рік працював диспетчером служби управління повітряним рухом в Українському центрі автоматизованого управління повітряним рухом "Стріла", м. Бориспіль.

З 1990 по 1994 рік - народний депутат Верховної Ради України.

З 1994 року по 1995 рік - заступник керівника торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Російській Федерації, м. Москва.

З 1995 по 1996 рік - фінансовий директор молодіжної громадської організації "Молодь XXI століття".

З 1996 по 1998 рік - голова правління АБ "Укргазпромбанк".

З 1998 до теперішнього часу - народний депутат України.

З 1995 по 1996 рік - радник прем'єр-міністра України на громадських засадах.

Популярні теги