Валерій Іващенко

09.10.2013 - 11:05
Кваснєвський вважає, що питання Тимошенко може бути вирішено до саміту у Вільнюсі
23.09.2013 - 08:14
Україна вирішила питання застосування виборчого правосуддя за трьома з чотирьох персон, за якими були питання в ЄС
23.09.2013 - 08:13
Україна досягла прогресу за всіма 11 критеріями "списку Фюле", - Єлісєєв
12.09.2013 - 11:09
Cуд переніс на 17 вересня розгляд справи про зміну Іващенку умовного терміну покарання на реальний
18.04.2013 - 02:20
Європарламент продовжив місію Кокса-Квасьнєвського до вересня 2013 р
28.03.2013 - 01:33
Євродепутати не бачать прогресу у місії Кокса-Кваснєвського в Україні
13.03.2013 - 08:33
Отримання Іващенко притулку в Данії стане підставою для декількох розслідувань, - джерело
25.02.2013 - 09:10
Іващенко та його дружина отримали в Данії статус політичних біженців
24.02.2013 - 07:28
Продажем військового майна має займатися ФДМУ, а не Міноборони, - Лебедєв
18.02.2013 - 05:35
Валерій Іващенко офіційно отримав політичний притулок у Данії
18.02.2013 - 05:30
МЗС Данії підтверджує, що Іващенко отримав політичний притулок
13.02.2013 - 06:57
Іващенко отримав політичний притулок у Данії
13.02.2013 - 06:32
Іващенко отримав політичний притулок в Данії, - неофіційна інформація
14.08.2012 - 03:37
Апеляційний суд Києва змінив Валерію Іващенку термін покарання на умовний і звільнив його з-під варти
07.08.2012 - 12:27
З'їзд СПУ затвердив список кандидатів у депутати на парламентських виборах
07.08.2012 - 12:08
З'їзд СПУ затвердив партійний список кандидатів
Архів

Народився 24 квітня 1966 р. в селі Чупахівка Охтирського району Сумської області. У 1985 р. закінчив Білоцерківське медичне училище та отримав спеціальність "фельдшер". В 2010 р. закінчив Київський національний університет культури і мистецтв, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю документознавство та інформаційна діяльність, та здобув кваліфікацію документознавця, менеджера органів державної влади та управління.

1988-1992 рр. - працював масажистом в Білоцерківській міській лікарні № 1.

1994-1995 рр. - працював начальником дільниці ПСМ в ТОО "Міцар".

З 1995 р. - займався приватним підприємництвом.

З 2001 р. - директор групи охоронних компаній "Кобальт".

З 2005 р. - член Соціалістичної партії України.

З 2006 р. - депутат Білоцерківської міської ради, голова фракції СПУ в Білоцерківській міській раді, голова комісії постійної депутатської комісії по забезпеченню законності, порядку та оборонної роботи.

З 2007 р. - другий секретар Білоцерківського міського комітету.

З 2009 р. - член політичної партії "Всеукраїнська партія "Дітей війни", заступник голови партії.

З 2011 р. - голова політичної партії "Всеукраїнська партія "Дітей війни", голова Всеукраїнської громадської організації "Допомога дітям війни".

З грудня 2011 р. - заступник голови Соціалістичної партії України.