Ігор Мітюков

Народився 27 вересня 1952 р. в Києві. 1990-1992 рр. - заступник голови правління банку "Україна". 1994 р. - заступник голови Нацбанку України. З вересня 1994 р. по липень 1995 р. - віце-прем'єр-міністр з питань фінансової та банківської діяльності. З липня 1995 р. по лютий 1997 р. - спеціальний представник Кабміну при Євросоюзі з повноваженнями віце-прем'єра. З 26 лютого 1997 р. по 27 грудня 2001 р. - міністр фінансів. З грудня 2003 р. по вересень 2005 р. - Надзвичайний і Повноважний посол України в Сполученому Королівстві Великобританії і Північній Ірландії. З 12 березня 2008 р. - голова українського офісу міжнародного інвестиційного банку Morgan Stanley.

On Top