Перше засідання Комітету з економічних реформ при Президентові України відбудеться 19 березня 2010 р., - І. Акімова.

Перше засідання Комітету з економічних реформ при Президентові України відбудеться 19 березня 2010 р. Про це на прес-конференції заявила перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова, передає кореспондент РБК-Україна.
«Комітет з економічних реформ в жодному разі не є другим Кабінетом міністрів, і він не буде дублювати функції Кабінету міністрів. Цей комітет буде майданчиком, з одного боку, щоб звіряти основні сигнали, маяки в поточній діяльності, тактичної діяльності щодо виходу з кризи, і в діяльності стратегічної, яка відповідає на питання, як Україні розвиватися не тільки в цьому році, але і через 4, 5, 10 років», - зазначила І.Акімова. Вона також повідомила, що надалі засідання Комітету з реформ планується проводити не рідше 1 разу на місяць, причому на засідання комітету будуть допускатися представники ЗМІ. «До складу комітету входять представники всіх гілок влади та експерти. Експерти, які досить довго і плідно працюють в різних напрямках економічних реформ в Україні і можуть представити цікаві напрацювання свої і своїх інституцій», - сказала І.Акімова. Вона уточнила, що до складу комітету увійшли прем'єр-міністр України Микола Азаров, перший віце-прем'єр Андрій Клюєв, віце-прем'єри України Колесніков, Семиноженко, Слаута, Тихонов, Тігіпко, Грищенко, а також входить міністр юстиції та міністр кабінету міністрів. Членом комітету також буде Стельмах Володимир Семенович, голова НБУ. Від Верховної Ради України - голова комітету з питань бюджету та голова комітету з питань економічної політики. Це ті комітети, де стратегічні питання економічних реформ знаходяться пунктом першим на порядку денному. Від Адміністрації Президента, в Комітет входять глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, Ірина Акімова - в якості виконавчого секретаря комітету, перший заступник Адміністрації Президента Олена Лукаш і заступник голови Адміністрації Президента Ганна Герман. З боку експертних і академічних кіл до комітету запрошені - віце-президент НАНУ, директор інституту економіки та прогнозування Валерій Геєць, директор аналітичного центру Валерій Гладкий, директор Національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв, голова Ради Української асоціації інвестиційного бізнесу Дмитро Леонов, директор інституту демографії Олена Лібанова, колишній міністр фінансів Ігор Мітюков, і ректор Київського національного економічного університету (ім. В. Гетьмана) Анатолій Павленко.
Також, за словами І. Акімової, на регіональному рівні будуть створені комітети з економічних реформ. Вони будуть створені при обласних державних адміністраціях. Передбачається, що їх очолять голови ОДА.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся