Ігор Кабаненко

04.11.2014 - 04:22
Міноборони заявляє, що люстрація негативно впливає на хід АТО на Донбасі
28.10.2014 - 10:31
Мін'юст оприлюднив у люстраційному реєстрі прізвища 179 звільнених чиновників
27.07.2014 - 06:15
Міноборони перевіряє інформацію про перехід 40 українських військовослужбовців через кордон в бік РФ
06.05.2014 - 03:25
Адмірал Кабаненко прогнозує фінансове стимулювання та присвоєння позачергових звань учасникам АТО
06.05.2014 - 02:58
Кабмін додатково виділив 50 млн грн на розгортання частин територіальної оборони, - Кабаненко
06.05.2014 - 02:42
Міноборони України запускає механізм заміни тих строковиків, які не бажають служити, - заступник міністра
05.05.2014 - 01:59
Концепція реформування ЗСУ буде прийнята найближчим часом, - Кабаненко
21.01.2014 - 08:25
Янукович може призначити екс-командувача Сухопутними військами Воробйова першим заступником начальника Генштабу, - ЗМІ
16.12.2013 - 09:23
Суд переніс розгляд позову адмірала Кабаненка до СБУ
27.03.2013 - 06:10
Міноборони планує навесні призвати на строкову службу близько 7,5 тис. осіб
27.03.2013 - 05:53
Міноборони планує весною 2013 р. призвати на строкову службу близько 7,5 тис. осіб
24.02.2013 - 07:28
Продажем військового майна має займатися ФДМУ, а не Міноборони, - Лебедєв
24.02.2013 - 01:14
Міноборони отримає додатково від Кабміну 1,2 млрд грн
23.02.2013 - 07:15
Продаж військового майна повинен проводити ФДМУ, - Лебедєв
29.12.2012 - 06:19
У 2013 р. призов на строкову службу буде призупинено, - Лебедєв
20.12.2012 - 05:27
Міноборони провело інвентаризацію всього майна, наявного у армії, - Кабаненко
20.12.2012 - 05:03
Грошове утримання службовців на кораблях збільшиться втричі, - Кабаненко
20.12.2012 - 04:22
Наслідки негоди в Україні ліквідують 1600 військовослужбовців, - Кабаненко
Архів

Народився 4 жовтня 1960 р. у м. Сєвєроморськ (Мурманська обл., Росія). У 1983 р. закінчив Чорноморське вище військове морське училище. У 1993 р. закінчив Військово-морську академію ім. П. Кузнецова. У 2002 р. закінчив факультет підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України.

Офіцерську службу розпочав на посаді помічника командира ракетного катера Чорноморського флоту. Потім проходив службу на посадах начальника штабу - заступника командира дивізіону ракетних катерів, начальника штабу - заступника командира дивізіону малих ракетних кораблів.

З 1993 р. Ігор Кабаненко проходив службу на штабних посадах старшого офіцера управління оперативної та бойової підготовки штабу, начальника відділу управління бойової підготовки військових навчальних закладів штабу, начальника штабу - заступника командира Південного морського району ВМС ЗСУ.

2002-2003 рр. - начальник оперативного управління - заступник начальника головного штабу командування ВМС ЗСУ.

З 2003 по 2006 р. Ігор Кабаненко займав посаду начальника головного штабу - першого заступника Головнокомандувача ВМС ЗСУ.

2006-2007 рр. - військовий представник, радник-посланник місії України при НАТО в МЗС.

2007-2010 рр. - начальник головного оперативного управління Генштабу ЗСУ.

5 квітня 2012 р. наказом міністра оборони віце-адмірал Ігор Кабаненко призначений на посаду першого заступника начальника Генштабу ЗСУ.

Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня, медаллю «За військову службу Україні», відомчими нагородами.