Анатолій Сіренко

18.01.2016 - 03:47
Окружний суд Києва визнав незаконним звільнення екс-начальника ДАІ
04.04.2015 - 10:42
Аваков звільнив начальника ДАІ України Сіренко
14.01.2015 - 12:59
Ціна на номерні знаки нового зразка не буде перевищувати 135 грн, - ДАІ
14.01.2015 - 12:32
З допомогою європротоколу оформляються лише 7% матеріалів ДТП, - ДАІ
14.01.2015 - 11:50
Заміна автономерів на знаки європейського зразка здійснюватиметься за бажанням, - ДАІ
04.12.2014 - 11:28
ДАІ пропонує передавати Держприкордонслужбі інформацію про іноземців-порушників на дорогах
14.11.2014 - 12:37
ДАІ ініціює введення відповідальності за їзду на автомобілі з шинами не по сезону
14.11.2014 - 11:45
В Україні за 10 міс. кількість викрадень автомобілів збільшилася в два рази - до 10,1 тис. випадків
16.09.2014 - 10:34
Україна втратила 640 млн грн на незаконній реалізації енергоносіїв через УМВБ
29.08.2014 - 04:14
КПУ оприлюднила першу п'ятірку на вибори Ради
19.08.2014 - 03:40
ДАІ заявляє, що в зоні АТО несуть службу понад 400 її співробітників
16.06.2014 - 03:23
В зоні АТО з моменту початку операції побували вже 250 співробітників ДАІ
11.06.2014 - 10:28
Начальник ДАІ Сіренко доручив співробітникам відомства вести фото - і відеозйомку спроб дачі хабара
30.05.2014 - 03:05
ДАІ просить активістів Майдану забезпечити проїзд по вул. Михайлівській, Інститутській та Хрещатику
26.05.2014 - 09:46
Мирон Маркевич став головним тренером "Дніпра"
22.05.2014 - 12:03
Начальник ДАІ Сіренко виступає за збільшення розміру штрафів за грубі порушення ПДР
22.05.2014 - 11:17
Впровадження системи автоматичної фотофіксації порушень ПДР в Україні щороку даватиме у держбюджет 20 млрд грн, - ДАІ
22.05.2014 - 10:31
ДАІ має намір до 25 травня прибрати з доріг запірні пристрої і таблички, які заважають проїзду
Архів

Народився 1962 р. в с. Дружня Бородянського району (Київська обл.). Після школи вступив до Житомирського автодорожнього технікуму.

Із 1984 р. працює в міліції.

Був інспектором ДПС у Києві, з липня 1998 р. обіймав посаду начальника відділу ДАІ Шевченківського райуправління Києва.

У 2001 році призначений заступником начальника Управління ДАІ ГУ МВС в Києві, потім - начальником управління ДАІ столичної області.

З 2008 р. очолював ДАІ Києва. Згодом - управління матеріального забезпечення ГУ МВС України у Київській області.

З 24 лютого 2014 р. очолює ДАІ України.