Анатолій Карпов

25.02.2015 - 02:42
Московський суд залишив Савченко під вартою
25.02.2015 - 01:44
Савченко погано себе почуває на засіданні суду, - адвокат
10.02.2015 - 09:36
Савченко відмовилася припинити голодування
10.01.2015 - 08:58
Близько 50 контейнерів гуманітарної допомоги доставлені в Одесу з Канади
08.01.2015 - 11:10
Серіал «Карпов» у відмінній якості безкоштовно
05.09.2014 - 04:03
Суд розгляне скаргу захисту Савченко про стаціонарну експертизу 26 вересня
02.09.2014 - 02:18
Банкіри знайшли помилку в нових правилах роботи з іноземною валютою
02.04.2014 - 11:14
ЄП затвердив список з 32 громадян РФ, проти яких можуть бути введені санкції у зв'язку зі "справою Магнітського"
06.03.2014 - 11:56
У Криму опозиційний телеканал ЧТРК замінили російським
26.11.2013 - 07:17
Молдова виступає за зняття будь-яких бар'єрів у відносинах з Придністров'ям
04.10.2013 - 02:06
Группа Serebro представила новую солистку
01.10.2013 - 01:22
Участница группы Serebro Анастасия Карпова начинает сольную карьеру
14.08.2013 - 06:38
Митниця Севастополя не буде звільняти від сплати зборів ЧФ Росії
11.06.2013 - 02:34
Анатолій Карпов: "Раніше кращі шахісти світу не відчували фінансових проблем, а зараз вже не факт"
Архів

Народився 23 травня 1951 р. в р. Златоуст, Челябінська область, РФ. У 1978 р. закінчив економічний факультет Ленінградського (Санкт-Петербурзького) державного університету.

У 1969 р. став чемпіоном світу з шахів серед юнаків, в 1970 році стає чемпіоном РРФСР, отримує звання гросмейстера.

3 квітня 1975 р. оголошений дванадцятим чемпіоном світу з шахів. З-за відмови Фішера Карпов виявився єдиним в історії чемпіоном світу, який не лише одержав звання, не граючи в матчі або турнірі на першість світу, але і взагалі не зіграв з попереднім чемпіоном жодної партії.

З березня 1978 р. працював молодшим науковим співробітником НДІ комплексних соціальних досліджень Санкт-Петербурзького державного університету.

З 1980 р. - молодший науковий співробітник, старший науковий співробітник кафедри політичної економії гуманітарних факультетів МДУ.

З 1982 р. - президент Міжнародної асоціації фондів миру.

У 1989-1991 роках - народний депутат СРСР.

У 1996 р. підтримував на президентських виборах Єльцина, в 2007 р. на парламентських - КПРФ.

З 1999 р. - керівник та засновник ТОВ "Петромир".

У 1999-2003 рр. - голова Ради директорів Федерального промислового Банку.

З 2004 року - член Президентської Ради з культури.

З 2006 р. - заміщав Голови комісії з екологічної безпеки та охорони довкілля Громадської Палати. З 2007 року - член громадської ради при Міністерстві оборони Російської Федерації.

З 2007 р. - президент Російського екологічного Фонду "ТЕХЕКО".

4 грудня 2011 р. обраний депутатом Держдуми РФ шостого скликання. Увійшов до складу думського комітету з природних ресурсів, природокористування та екології.