Олександр Попов

Народився 22 листопада 1960 р. в Кривому Розі. У 1982 р. закінчив Тюменський інженерно-будівельний інститут за фахом "інженер-будівельник".

1982-1984 рр. - служба в армії.

1984-1986 рр. - майстер ділянки БУ № 1, трест "Кременчугрудбуд".

1986-1987 рр. - прораб РБУ на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті.

1987-1993 рр. - служба в органах КДБ, СБУ, пішов у запас у званні підполковника.

1993-1994 - начальник відділу маркетингу, віце-президент з маркетингу та економіки, фірма "Інкомбуд".

З 1994 р. - голова Комсомольської міської ради народних депутатів, Комсомольський міський голова.

1995-2000 рр. - заступник голови правління Асоціації міст Полтавщини.

1998-2000 рр. - член Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при Президентові України.

З 1 березня 2007 р. - заступник міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України.

21 березня 2007 - 18 грудня 2007 р. - міністр житлово-комунального господарства України в кабінеті Віктора Януковича.

2007-2010 рр. - народний депутат України VI скликання від ПР, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

11 березня 2010 - 17 червня 2010 р. - міністр житлово-комунального господарства України в кабінеті Миколи Азарова.

17 червня 2010 - 16 листопада 2010 р. - перший заступник голови Київської міської державної адміністрації.

З 16 листопада 2010 р. - голова Київської міської державної адміністрації.

Член правління Фонду сприяння місцевому самоврядуванню та Асоціації міст України, заступник голови правління Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України. Має орден "За заслуги" III ступеня. Удостоєний звання "Почесний громадянин Комсомольська".

On Top