Олександр Голуб

16.12.2014 - 11:54
Реформи Кабміну, або як гартувався "лівий" електорат
21.11.2014 - 04:56
ЦВК зареєструвала 313 з 422 нардепів
06.11.2014 - 06:00
ЦВК визнала перемогу кандидатів в нардепи у 113 з 198 округів
29.10.2014 - 06:32
Кандидат від Порошенка Голуб переміг в окрузі №197 Черкаської обл., - 100% протоколів ЦВК
26.09.2014 - 02:34
Нардепам, які відвідали Держдуму РФ, поки не пред'явлено звинувачень, - МВС
26.09.2014 - 09:12
Глава МВС допускає порушення справи проти нардепа Вечерко
03.07.2014 - 11:59
КПУ намагаються розвалити зсередини за допомогою слабких ланок, - політолог
02.07.2014 - 03:30
Екс-комуністи перейшли в групу Курченко "За мир і стабільність" навмисно, - політолог
01.07.2014 - 10:53
Турчинов оголосив про вихід з фракції КПУ шести нардепів
24.03.2014 - 03:09
Турчинов звільнив низку голів РДА у Київській області
29.01.2014 - 04:28
Комуністи вважають провокацією збір підписів за відставку Калєтніка
28.01.2014 - 07:55
Human Rights Watch констатує обвал демократичних свобод в Україні в 2013 р
18.01.2014 - 11:09
Бокс: "Українські отамани" в Майамі впоралися з "Американськими нокаутами"
19.12.2013 - 03:07
Громадянам України необхідно надати право контролю над виділеними Росією 15 млрд дол., - КПУ
19.12.2013 - 02:10
Компартія готова в першому читанні підтримати проект держбюджету на 2014 р
08.12.2013 - 08:08
Комуністи обіцяють відновити пам'ятник Леніну
02.12.2013 - 09:56
КПУ звинувачує "Свободу" у провокаціях під час вчорашніх подій у Києві
01.11.2013 - 09:31
Фракція КПУ навряд чи підтримає законопроект Лабунської про лікування засуджених за кордоном, - нардеп
28.10.2013 - 04:47
Спроби заборонити в Україні діяльність комуністичної партії зайвий раз підтверджує її силу, - КПУ
24.10.2013 - 08:23
ПР сьогодні планує ухвалити закон про лікування Тимошенко за кордоном без зняття звинувачень
15.10.2013 - 04:40
Європа в упор не бачить розгулу неонацизму в Україні, - КПУ
1 2 3
1 из 3
Архів

Народився 19 липня 1967 р. у Львові. У 1993 р. закінчив Київський національний університет ім. Т.шевченка (факультет журналістики). Пізніше отримав юридичну освіту в Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого.

1984-1985 рр. - технік-конструктор проектно-конструкторського бюро львівського об'єднання "Укркінотехніка".

1988-1993 рр. - кореспондент львівських газет "Львівська правда", "Міліцейський кур'єр", "Вечірній Київ", "Благовіст", оглядач львівського інформаційного агентства "Кронос", московської газети "Правда".

1993-1998 рр. - кореспондент комуністичного видання "Вільна Україна".

З 1993 р. - член президії ЦК КПУ, був першим секретарем Львівського обкому Компартії.

1994 р. - балотувався в Шевченківському виборчому окрузі № 266, Львівська область (2 місце).

1998 р. - балотувався у виборчому окрузі № 118, Львівська область (6 місце).

З жовтня 2002 р. - головний редактор газети "Комуніст", друкованого органу Компартії України.

Чотири рази ставав народним депутатом України від Комуністичної партії України (1998, 2002, 2006, 2007 роках).

У Верховній Раді VI скликання обіймає посаду заступника голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації.