ru ua

Глава МВС допускає порушення справи проти нардепа Вечерко

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков допускає відкриття кримінального провадження проти народного депутата Володимира Вечерка (член депутатської групи "За мир і стабільність", член Партії регіонів) за підозрою в сепаратизмі.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков допускає відкриття кримінального провадження проти народного депутата Володимира Вечерка (член депутатської групи "За мир і стабільність", член Партії регіонів) за підозрою в сепаратизмі. Про це Він написав у своєму Facebook.

"Перевіримо і внесемо (нардепа Володимира Вечерка, - ред.), коли упустили..." - написав Аваков, відповідаючи на питання, чому серед імен українських нардепів групи "За мир і стабільність", які відвідали Держдуми РФ і проти яких за це порушено справу.

Нагадаємо, 17 вересня 2014 р. депутати Верховної Ради України з групи "За мир і стабільність" побували на засіданні Держдуми РФ.

Спікер Ради Олександр Турчинов звинуватив групу у держзраді і закликав правоохоронні органи притягнути нардепів до кримінальної відповідальності.

25 вересня 2014 р. Міністерство внутрішніх справ України заявило, що відкрило кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України представниками влади) щодо зазначеної групи депутатів.

Серед імен, які МВС включило в справу, 24 нардепи: Володимир Олійник, Олена Бондаренко, Таїсія Повалій, Владислав Лук'янов, Валентина Лютікова, Олександр Бобков, Сергій Горохова, Олександр Присяжнюк, Віталіна Дзоз, Олег Буховец, Геннадій Васильєв, Сергій Гончаров, Олександр Козуб, Євген Мураєв, Василь Самойленко, Віктор Тихонов, Володимир Чуб, Олександр Голуб, Олександр Зубчевський, Василь Демидюк, Володимир Кудря, Володимир Медяник, Скарбовійчук Руслан, Роман Шугало.