Адам Мартинюк

26.10.2017 - 05:52
Архітектура земельної реформи передбачає вичерпний інструментарій запобігання усім ризикам, – Мартинюк
12.01.2015 - 07:33
У 2015 році житлова нерухомість буде активно будується
15.09.2014 - 09:17
Тягнибок назвав ключові пункти передвиборчої програми ВО "Свобода"
29.08.2014 - 04:14
КПУ оприлюднила першу п'ятірку на вибори Ради
08.07.2014 - 01:19
Вікторія Мартинюк знову стала мамою
27.03.2014 - 02:15
Влада Криму заборонила в'їзд на територію півострова 320 українським чиновникам
26.03.2014 - 05:20
"Свобода" внесла в Раду законопроект про проведення люстрації в Україні
22.03.2014 - 02:31
Кабмін призначив Мартинюка головою Держархбудінспекції
05.12.2013 - 03:13
Бюджет проекту по вивезенню "меланжу" з України склав близько 20 млн євро
05.12.2013 - 10:44
Опубліковано список зниклих без вести активістів Евромайдана
02.09.2013 - 11:58
Певец Александр Пономарев отвел сына в первый класс
01.09.2013 - 07:41
Карпаты-Металлист: Стенограмма онлайн трансляции матча Кубка Украины
08.07.2013 - 09:22
Александр Пономарев отдыхает с сыном на Кипре
24.04.2013 - 04:33
Київська "Батьківщина" вимагає виключити з фракції порушників партійної дисципліни
20.04.2013 - 01:15
Опозиція не хотіла відправляти уряд у відставку, - Мартинюк
15.04.2013 - 09:21
"Металіст" повернув собі друге місце, "Говерла" виграла другий матч поспіль, а "Металург" у Києві переграв "Арсенал"
07.04.2013 - 09:14
"Ворскла" сенсаційно обіграла "Дніпро", а "Металіст" повернувся на друге місце
02.04.2013 - 02:08
"Народний контроль" виявив чергові порушення в роботі столичних супермаркетів, - "Украінський вибір"
01.04.2013 - 09:51
УПЛ: "Динамо" обіграло "Чорноморець". а "Метал" та "Дніпро" свої матчі не змогли виграти
22.03.2013 - 01:29
"Свобода" подала запит до спікера ВР з вимогою оприлюднити національність народних депутатів
18.03.2013 - 09:57
"Дніпро" сенсаційно програв "Кривбасу", а "Динамо" мінімально обіграло "Ворсклу"
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 16 17
1 из 17
Архів

Народився 16 серпня 1950 р. у с. Верби Любешівського району Волинської області. В 1972 р. закінчив Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки за спеціальністю "вчитель історії і суспільствознавства". Кандидат історичних наук.

З 1972 р. - вчитель історії в ЗОШ с. Велика Глуша, Любешівського району.

1972-1974 рр. - аспірант Інституту суспільних наук АН УРСР (м. Львів).

1976-1981 рр. - науковий співробітник ІОН.

1981-1988 рр. - лектор, заступник завідувача Будинку політпросвіти, заступник завідувача відділу пропаганди і агітації Львівського обкому Комуністичної партії України.

З 1988 р. - секретар Львівського міськкому КПУ, одночасно з 1989 р. - інструктор ідеологічного відділу ЦК КПУ.

Листопад 1990 - вересень 1991 рр. - перший секретар Львівського міськкому КПУ.

1991-1993 рр. - член СПУ.

1992-1993 рр. - головний редактор партійної газети "Товариш".

1993-1997 рр. - головний редактор газети "Комуніст".

З 1995 р. - член Президії і другий секретар ЦК КПУ.

1997-1998 рр. - керівник центрального виборчого штабу КПУ. У зв'язку з реорганізацією структури партії 2006 р. залишає посаду другого секретаря і стає першим заступником голови партії.

Березень 1998 - квітень 2002 рр. - народний депутат України III скликання від КПУ, № 6 у списку.

9 липня 1998 - 21 січня 2000 рр. - I заступник голови Верховної Ради України.

Квітень 2002 - квітень 2006 рр. - народний депутат України IV скликання від КПУ, № 6 у списку.

Червень 2002 - листопад 2003 рр. - член регламентного комітету.

Листопад 2003 - квітень 2006 рр. - I заступник голови Верховної Ради України.

З квітня 2006 р. - народний депутат України V скликання від КПУ, № 2 у списку.

З листопада 2007 р. - народний депутат України VI скликання від КПУ, № 6 у списку.

З травня 2010 р. - I заступник голови Верховної Ради України.