Адам Мартинюк

07.12.2011 - 11:08
Мартинюк продовжив роботу ВР
07.12.2011 - 10:38
Мартинюк оголосив перерву в засіданні ВР до 11:05
07.12.2011 - 10:01
Мартинюк відкрив засідання ВР
18.11.2011 - 01:53
Мартинюк закрив засідання ВР, депутати продовжать роботу 6 грудня
17.11.2011 - 04:04
Мартинюк відкрив вечірнє засідання ВР
16.11.2011 - 02:09
Мартинюк закрив засідання ВР, депутати продовжать роботу завтра о 10:00
16.11.2011 - 12:31
Мартинюк продовжив роботу ВР
16.11.2011 - 12:00
Мартинюк оголосив перерву в засіданні ВР до 12:30
16.11.2011 - 10:01
Мартинюк відкрив засідання ВР
15.11.2011 - 12:38
Мартинюк продовжив роботу ВР
04.11.2011 - 02:02
Мартинюк закрив засідання ВР, депутати продовжать роботу 15 листопада
03.11.2011 - 06:16
ВР створила комісію з розробки нового законопроекту про вибори народних депутатів
03.11.2011 - 05:52
ВР створила комісію з розробки нового законопроекту про вибори
03.11.2011 - 01:22
Мартинюк продовжив роботу ВР
02.11.2011 - 02:18
Мартинюк закрив засідання ВР, депутати продовжать роботу завтра о 10:00
02.11.2011 - 12:40
Мартинюк продовжив роботу ВР
02.11.2011 - 12:10
Мартинюк оголосив перерву в засіданні ВР до 12:40
02.11.2011 - 10:01
Мартинюк відкрив засідання ВР
01.11.2011 - 02:15
Мартинюк закрив ранкове засідання ВР, депутати продовжать роботу о 16:00
28.10.2011 - 06:27
ВР розгляне законопроект про вибори народних депутатів 3 листопада
20.10.2011 - 06:11
Мартинюк закрив засідання ВР, депутати продовжать роботу завтра о 10:00
1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 17
8 из 17
Архів
Відео

Народився 16 серпня 1950 р. у с. Верби Любешівського району Волинської області. В 1972 р. закінчив Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки за спеціальністю "вчитель історії і суспільствознавства". Кандидат історичних наук.

З 1972 р. - вчитель історії в ЗОШ с. Велика Глуша, Любешівського району.

1972-1974 рр. - аспірант Інституту суспільних наук АН УРСР (м. Львів).

1976-1981 рр. - науковий співробітник ІОН.

1981-1988 рр. - лектор, заступник завідувача Будинку політпросвіти, заступник завідувача відділу пропаганди і агітації Львівського обкому Комуністичної партії України.

З 1988 р. - секретар Львівського міськкому КПУ, одночасно з 1989 р. - інструктор ідеологічного відділу ЦК КПУ.

Листопад 1990 - вересень 1991 рр. - перший секретар Львівського міськкому КПУ.

1991-1993 рр. - член СПУ.

1992-1993 рр. - головний редактор партійної газети "Товариш".

1993-1997 рр. - головний редактор газети "Комуніст".

З 1995 р. - член Президії і другий секретар ЦК КПУ.

1997-1998 рр. - керівник центрального виборчого штабу КПУ. У зв'язку з реорганізацією структури партії 2006 р. залишає посаду другого секретаря і стає першим заступником голови партії.

Березень 1998 - квітень 2002 рр. - народний депутат України III скликання від КПУ, № 6 у списку.

9 липня 1998 - 21 січня 2000 рр. - I заступник голови Верховної Ради України.

Квітень 2002 - квітень 2006 рр. - народний депутат України IV скликання від КПУ, № 6 у списку.

Червень 2002 - листопад 2003 рр. - член регламентного комітету.

Листопад 2003 - квітень 2006 рр. - I заступник голови Верховної Ради України.

З квітня 2006 р. - народний депутат України V скликання від КПУ, № 2 у списку.

З листопада 2007 р. - народний депутат України VI скликання від КПУ, № 6 у списку.

З травня 2010 р. - I заступник голови Верховної Ради України.